Shadow

Jak urozmaicić czas w sypialni – pejcze erotyczne

pejcze

Kiedy do sypialni wkrada się nuda, można jej łatwo zaradzić. Sukces 50 twarzy Grey’a pokazał, że kobiety szukają nowych wrażeń w łóżku. Pejcze erotyczne to na nowo odkrywane gadżety, które rozpalają zmysły i urozmaicają życie seksualne Polaków.

 Skąd wziął się pejcz w sypialni

Pejcz jest najczęściej złożony z rzemienia i sznurka na pręcie lub kijku. Kiedyś był stosowany do wymierzania kar cielesnych, dziś to jedno z podstawowych narzędzi BDSM (skrótowiec pochodzi od angielskich słów oznaczających związanie, dyscyplinę, dominację oraz uległość.) Zabawka ta przywędrowała więc z sadomasochistycznych form fetyszu do alkowy zwykłych ludzi. Ostatnimi laty stała się szczególnie popularna za sprawą najpierw głośnej książki, a potem filmu 50 twarzy Greya.

 Jak się bawić w BDSM?

W działaniach i relacjach mających charakter sadomasochistyczny uczestnicy dzielą się zwykle na osoby uległe i dominujące. Gra musi odbywać się za zgodą obu stron, dlatego przed zabawami pejczem lepiej zapytać partnera o to, czy ma on ochotę na taki rodzaj rozrywki. W innym wypadku może poczuć się zaskoczony, gdy wyciągniesz ostrą zabawkę spod poduszki. Jeśli jednak znasz go na tyle, aby wyczuć jego preferencje, nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawić mu w łóżku niespodziankę.

 Jaki pejcz wybrać?

– Pejcze wykonane ze skóry lub zamszu sprawdzą się do zadawania zarówno delikatnych, jak i mocniejszych razów. Mogą mieć rękojeści z różnych materiałów, warto jednak wybierać te najbardziej przyjemne w dotyku. Naturalne materiały są z reguły bardziej wytrzymałe i nie wyglądają tandetnie. Kolor również jest dowolny i łatwo go dopasować do bielizny lub wystroju sypialni.

– Gumowe baty to akcesoria erotyczne dla prawdziwych znawców BDSM. Kobieta ubrana w seksowną, lateksową bieliznę, która trzyma w dłoni taki bacik, na pewno rozpali zmysły niejednego mężczyzny.

– Szpicruta to jeden z nieodłącznych elementów fantazji bondage. Możesz przykuć partnera do łóżka kajdankami i odpowiednio przygotować na nadchodzące razy – rozbudzona skóra wyczekuje mocnej stymulacji.

– Pejcze zakończone piórkiem do łaskotania to propozycja dla osób, które wolą delikatniejsze doznania.

 A może erotyczny zestaw?

Sam pejcz czasem nie wystarczy. Warto skompletować cały zestaw, który będzie świetnym prezentem, na przykład na rocznicę ślubu, dla męża lub żony. Co powinno znaleźć się w takim komplecie? Do sztandarowych elementów BDSM należą: metalowe kajdanki, które pozwolą oddać kontrolę i przekazać ją dominującemu partnerowi, szpicruta do wymierzania kary oraz jedwabna szarfa do krępowania albo zawiązywania oczu. Warto także sporządzić kontrakt między osobą dominującą i uległą, który stanie się częścią gry wstępnej.

 Zabawa w odgrywanie różnych ról pomaga w przełamywaniu monotonii w życiu erotycznym par o długim stażu, a nowym związkom dodatkowo podkręca temperaturę w łóżku. Jednemu partnerowi pozwoli odkryć siłę dominacji, a drugiemu czerpać radość z seksu, kiedy nie musi o niczym decydować. Możecie zamieniać się tymi rolami i wygonić nudę z alkowy na dobre.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z serwisem Nokaut.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *