Shadow

Jak schudnąć do studniówki?

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej młodej kobiety. Często jest to pierwszy w życiu prawdziwy, dorosły bal, na którym każda chce być tą najpiękniejszą. Aby jednak dobrze wyglądać w balowej kreacji, trzeba być zadowolonym ze swojego wyglądu. Jeżeli mamy w zanadrzu kilka nadprogramowych kilogramów, które spędzają nam sen z powiek i nie pozwalają cieszyć się przygotowaniami do studniówki, to znaczy, że czas rozpocząć wielkie odchudzanie.

Przede wszystkim trzeba wprowadzić regularną aktywność fizyczną. Najlepiej wybrać taką, która będzie sprawiała nam dużo radości i będziemy mogły uprawiać ją razem z koleżanką. We dwie łatwiej o motywację i dotrzymywanie postanowień. Idealne tu będzie bieganie lub jazda na rowerze, przynajmniej trzy razy w tygodniu po godzinie. Oczywiście w początkowej fazie treningu czas będzie adekwatny do kondycji i osobistych predyspozycji, z każdym kolejnym treningiem zwiększamy czas i intensywność treningu. Jeżeli mamy taką możliwość, to raz lub dwa razy w tygodniu wybierzmy się na siłownię lub wykonujmy ćwiczenia siłowe w domu.

Obok treningu niezbędna będzie modyfikacja diety. Wyłączamy wszystkie produkty smażone, słodycze, białe pieczywo, mąkę i makarony. Jemy produkty gotowane na parze lub pieczone w piekarniku. Do tego dużo warzyw, owoców i przynajmniej trzy litry płynów. Idealna tu będzie woda niegazowana lub też zielona lub czerwona herbata.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.