Shadow

Jak dbać o zęby?

Białe zęby są dla nas podstawą i każda z nas stara się dbać o nie na co dzień. Na rynku jest jednak dostępnych wiele przeróżnych pas i innych specyfików, które mają za zadanie poprawić stan naszych zębów. Większość z nich ma właściwości wybielające. Pytanie jednak, które z nich faktycznie są skuteczne? Tym razem postanowiłam wziąć pod lupę pasty i specyfiki do zębów z firmy natureOn. Słyszała, któraś z Was o nich? Ja ostatnio trafiłam na nie przez przypadek i postanowiłam sprawdzić czy warto w nie inwestować.

Dlaczego zainteresowałam się w ogóle tą firmą? Okazuje się, że wytwarzają produkty, które są przyjazne naturze, a dodatkowo mają także łagodny i nieszkodliwy dla naszego organizmu  skład. Popieram naturalne kosmetyki! Widziałam, że mają dostępne różne rodzaje past. Jak pierwszą przetestowałam gums pretect ponieważ zależało mi na regeneracji moich zębów. Mają też w swojej ofercie odświeżającą pastę z olejkiem miętowym i ekologicznym ekstraktem z zielonej herbaty z tej samej serii. Obie mają świetny zapach i są bardzo łagodne. Faktycznie po umyciu zębów, jama ustna jest czysta. Obie usuwają skutecznie nieprzyjemny zapach z ust. Po kilku dniach używania tych past zauważyłam znaczą poprawę swoich dziąseł. Dla mnie na duży plus.

Firma ma także specjalne preparaty do wybielania zębów. Pierwsza na testy poszła Carbon White. Nie miałam za duże przekonania do niej, ponieważ jej konsystencja jest czarna. Okazuje się jednak, że jej stosowanie w połączeniu z z wybielającym płynem do higieny jamy ustnej carbon white jest świetnym sposobem na wybielenie naszych zębów.

Z tego co widziałam mają oni także w ofercie jeszcze jedną serię do wybielania zębów. WhiteON posiada dwa rodzaje past. Pasta ta gwarantuje wybielenie zębów w ciągu 10 dni, głównie za sprawą użytych do jej wytworzenia enzymów Do stworzenia drugiej pasty użyto węgla aktywnego. Chodzi oczywiście WhiteOn BLACKWHITE.

Do PastyWhiteON ENZYMEWHITE firma ma w swojej ofercie jako uzupełnienie specjalny płyn do mycia jamy ustnej oraz specjalny zestaw wybielający zęby, który składa się z trzech kroków. Nie wszystko przetestowałam na sobie, ale część z tych produktów działała naprawdę dobrze i przynosiła oczekiwane przeze mnie rezultaty.

Mogę śmiało polecić tą firmę. Ich produkty są dobre jakościowo, a do tego skuteczne, więc firmie udało połączyć się to co najważniejsze. Na rezultaty też nie trzeba długo czekać.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *