Shadow

Idealny mężczyzna- jaki by musiał być!

idealny facet

Jaki powinien być idealny mężczyzna? Przystojny, zadbany, męski, ambitny? Jakie cechy mężczyzny są najważniejsze?

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet i za każdym razem dochodzi do wniosku, że taki nie istnieje!!!

Ale czy na pewno!

Zazwyczaj kryteria, które bierzemy pod uwagę to:

WIEK
Powinien być starszy. Optymalna różnica wieku dla większości kobiet to około 10 lat.
Starsi mężczyźni są na ogół bardziej doświadczeni i dojrzalsi niż nasi rówieśnicy. Poza tym zważywszy na fakt, że faceci dłużej dojrzewają, taka różnica wieku wydaje się być uzasadniona.
AMBICJA
Cel i sukces – to jeden z wyznaczników idealnego mężczyzny. Świadczy o tym, że chce się rozwijać. Często mogą mieć miliony na koncie, ale jeśli sami się nie przyczynili do ich zarobienia – nici z idealnego związku.
PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Z badań wynika, że mężczyzna pracujący na etat- niekoniecznie jest pożądany. Ale taki, który ma własną firmę już jak najbardziej. Dla mnie to bowiem oznaka przedsiębiorczości.
ZAROBKI
Pochodną przedsiębiorczości są zarobki. Facet musi zarabiać. Większość uważa, że:

  • ponadprzeciętnie
  • oraz więcej ode mnie

Bowiem mężczyzna musi imponować kobiecie, a zarabiający mało lub mniej- to często jest spostrzegany jako nieudacznik.
GENTALMAN
Powinien być uprzejmy, wręczać kwiaty, przepuszczać panie w drzwiach, otwierać drzwi do taksówki, nosić za nie ciężary itp.
MĄDROŚĆ
Partner często powinien być mądrzejszy. Facet na tym samym poziomie intelektualnym nie sprawi, że będziemy się czuły lepiej w jego towarzystwie, wręcz przeciwnie.
MĘSKOŚĆ
Idealny mężczyzna musi być męski i mieć tzw. jaja. Pantoflarze absolutnie nie wchodzą zatem w grę. Kobiety interesują się wyłącznie mężczyznami przy których czuja się bezpiecznie i którzy posiadają własne zdanie. Tacy, których nie trzeba niańczyć.
WYGLĄD
Panie zawsze mówią, że „wygląd nie jest dla nich najważniejszy”- ale czy tao do końca prawda. Przecież pierwsze na co tak naprawdę zwracamy uwagę to właśnie wygląd a dopiero później zauważamy inne detale jak: charakter, traktowanie.

Gdyby je tak przeanalizować – to jeden taki istnieje, ale tylko w książce. To bohater prozy E.J. James – Christian Grey!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *