Shadow

Idealna sala weselna, czyli gdzie zorganizować przyjęcie ślubne?

Każdy z nas od najmłodszych lat ma wizję idealnego ślubu i przyjęcia weselnego. Oczywiście ta wizja bardzo często ulega drastycznej zmianie w rzeczywistości, jednak bywa też, że organizujemy przyjęcie dokładnie według niej. Zastanówmy się zatem wspólnie co obecnie jest modne i gdzie warto zaplanować swoje przyjęcie weselne?

Bardzo modne są w ostatnich latach przyjęcia weselne w hotelach. Tutaj możemy liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie, a co też niezwykle istotne mamy zapewniony nocleg dla wszystkich gości. Nie musimy się więc martwić gdzie i jak zakwaterujemy rodzinę i przyjaciół, którzy przyjadą z daleka. Na zaproszeniach trzeba jednak podać nie tylko miejsce ale również dokładną liczbę dni pobytu, który powinien być dla gości opłacony z góry. Każdy z gości, który będzie chciał swój pobyt przedłużyć lub rozpocząć wcześniej, musi być dokładnie poinformowany od kiedy do kiedy jest meldunek dla gości. Idealnie dla gości, szczególnie tych z daleka jest rezerwacja na dzień wcześniej przed planowanym przyjęciem.

Hotel, który wybieramy na przyjęcie musi dysponować oczywiście salą weselną na odpowiednią ilość gości, wygodne pokoje oraz schludne zaplecze sanitarne. Na to wszystko zwróćmy uwagę przy wybieraniu miejsca i nie bójmy się wszystkiego sprawdzić na własne oczy.

Jeżeli marzy nam się ślub w atmosferze bajkowej, to warto wyszukać hotel, który mieści się w starym zamku czy dworku. Obecnie w Polsce jest dość sporo tego typu obiektów, zatem nie powinniśmy mieć problemu wybraniem idealnego miejsca. W takim bajkowym otoczeniu, panna młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka na wydaniu.

Przy wyborze tej idealnej sali weselnej pamiętajmy o dopasowaniu wnętrza do charakteru ceremonii i przyjęcia. Zatem jeżeli marzy nam się eleganckie i nowoczesne przyjęcie, to wybierzmy taki też hotel. A jeżeli wyprawiamy przyjęcie tradycyjne, z wielką pompą, to najlepszym tutaj wyborem będzie sala balowa w zamku czy pięknym dworku.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *