Shadow

Gdzie kupić motywy WordPress w 2023 roku?

Zastanawiasz się nad tym, gdzie kupić motywy WordPress? W tym artykule zebraliśmy i przeanalizowaliśmy pod kątem wad i zalet kilka najbardziej popularnych marketplaców. Podane zestawienie ułatwi Ci wybranie właściwego miejsca do zakupu wysokiej jakości, doskonale prezentującego się zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności motywu dla dowolnej strony.

TemplateMonster digital marketplace

TemplateMonster digital marketplace – to miejsce, w którym kupisz nie tylko motywy WordPress, ale i wszystko, co jest potrzebne dla Twojej strony www, niezależnie od tego czy prowadzisz własnego bloga, czy duży sklep internetowy. Ten marketplace opisujemy jako pierwszy ze względu na jego liczne zalety, które obejmują:

 • fachową pomoc menedżerów dla autorów na wszystkich etapach (od rejestracji do otrzymania środków); 
 • pomoc autorom w wypromowaniu swoich produktów (zarówno na zasobach platformy, jak i w osobna sekcja w Zespole Recenzentów udzielająca porad autorowi;
 • pomoc w przygotowaniu materiałów promocyjnych, śledzeniu wyników (i to wszystko za darmo);
 • istnienie możliwości zarabiania na kilku sposobów – poprzez sprzedaż własnych produktów na platformie TemplateMonster, a także udział w programie partnerskim;
 • TemplateMonster stale się rozwija i ulepsza wraz ze swoimi partnerami;
 • Na stronie stworzono czat, w którym można dostać fachową poradę w zakresie wyboru odpowiedniego produktu lub utrudnień występujących w procesie zakupu;
 • Część produktów oferowanych na portalu dostępna jest gratis (tak samo jak w przypadku subskrypcji MonsterONE);
 • Można nie tylko kupić szablon, ale otrzymać gotową witrynę opartą na szablonie, który wywołał Twoje zainteresowanie;
 • Istnieją okresowe rabaty na różne produkty.

Creative Market 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie szukać motywów WordPress, obowiązkowo zajrzyj na Creative Market. Twórcy z ponad 190 krajów z całego świata tworzą na serwisie Creative Market, na którym można znaleźć ponad 4 miliony projektów do przeglądania i kupowania. Wśród najważniejszych kategorii znajdują się grafiki, czcionki, szablony (np. do Social Media, stron internetowych, prezentacji, Mockupów, itp.), dodatki do programów Photoshop i Illustrator, zdjęcia oraz modele 3D.

Serwis oferuje ponadto ponad 3400 płatnych motywów WordPress, które dostosowują się do różnych urządzeń i są przeznaczone zarówno dla stron internetowych komercyjnych, jak i osobistych, a także dla blogów i stron docelowych. Motywy te mogą być wykorzystywane na stronach e-commerce, w portfolio oraz w platformach treści. W ofercie motywów uwzględnione są między innymi kwestie cenowe, format plików, programy oraz atrybuty.

Atutami serwisu są:

 • Naprawdę wysokiej jakości treści;
 • Maksymalnie łatwa realizacja zakupów;
 • Możliwość realizacji zakupów bez subskrypcji;
 • Ustalenie cen przez autorów;
 • Na serwisie pojawiają się wyłącznie produkty, które przeszli dokładną moderację;
 • Dostępność dodatkowych produktów, takich jak czcionki, wtyczki, ikony itp.

Mojo Themes

Kilka lat temu platformy Mojo Themes i Mojo Code połączyły się, tworząc nowe miejsce do sprzedaży motywów i wtyczek WordPress, znane obecnie jako Mojo Marketplace. Jedną z kluczowych zalet tej platformy jest możliwość bezpośredniej integracji z platformami hostingowymi, takimi jak HostGator. Oznacza to, że wielu nowych użytkowników WordPressa może znaleźć tu motywy i wtyczki już na etapie tworzenia własnej witryny. Prowizja dla twórców w Mojo Marketplace wynosi od 50% do 70%.

Mojo Themes to rynek online, który oferuje motywy WordPress, HTML, Joomla i Magento na sprzedaż. Jest to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują gdzie kupić motywy WordPress. Dzięki ogromnej kolekcji motywów WordPress, odpowiednich dla wszystkich typów stron internetowych, na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz – niezależnie od tego, czy jest to dopracowany motyw biznesowy, czy modny, jednostronicowy projekt kreatywny.

Na stronie są dostępne zarówno motywy za darmo, jak i premium, wykonane przez profesjonalnych projektantów i uwzględniające wszystkie aspekty właściwego funkcjonowania stron internetowych.

Zalety Mojo Marketplace to:

 • Łatwy w użyciu interfejs użytkownika, który pozwala na szybkie wyszukiwanie i przeglądanie tematów WordPress.
 • Szeroki wybór tematów dla blogów, sklepów internetowych, portali społecznościowych, witryn firmowych itp.
 • Występowanie darmowych i płatnych tematów;
 • Zapewnienie fachowej obsługi klienta dla użytkowników.

Są też pewne wady:

 • Nie jest to marketplace z najbardziej obszernym wyborem tematów WordPress;

Niektóre tematy oferowane przez Mojo Marketplace są dość drogie. 

ThemeForest

ThemeForest to platforma, na której znajdziesz ponad 400 szablonów React stworzonych przez niezależnych projektantów i programistów stron internetowych. Możesz łatwo sortować szablony według różnych kryteriów, takich jak bestsellery, najnowsze, trendy, najlepiej oceniane, i wiele innych.

Przy przeglądaniu szablonów, użytkownicy mogą dodawać je do swoich kolekcji, koszyka, oglądać podgląd na żywo lub dodać do ulubionych. Możesz również sprawdzić cenę szablonu, liczbę sprzedaży i datę ostatniej aktualizacji.

Sekcja recenzji i komentarzy pozwala dowiedzieć się, co użytkownicy myślą o szablonie przed jego zakupem. W zależności od Twoich wymagań i budżetu, możesz wybierać między zwykłą a rozszerzoną licencją dla każdego szablonu. W sekcji wsparcie znajdziesz informacje na temat wsparcia przedmiotu, które zostało zawarte, a nie jest ono dostępne dla danego przedmiotu.

Jeśli po wyszukiwaniach gdzie kupić motywy WordPress, zadecydujesz na wybranie ThemeForest, uzyskasz takie oto zalety:

 • Przystępna cena premium motywów wordpress;
 • Rozbudowany sklep z naprawdę szeroką ofertą;
 • Możliwość zakupu motywów za symboliczną cenę (4 USD);
 • Dostępność wtyczek.

Codester

Jeśli chcesz sprzedawać motywy wordpress lub poszukujesz miejsca do zakupu motywu dla własnej strony internetowej lub bloga, warto zajrzeć także na Coderster – platformę, która cieszy się najwyższymi ocenami wśród szablonów React i kodów źródłowych. Na Codester są dostępne szablony, które są w całości gotowe do użycia i ułatwiają dalszą rozbudowę strony internetowej. Nie ważne, czy potrzebujesz szablonu dla sklepu internetowego, odtwarzacza muzyki, aplikacji związanych z nieruchomościami czy landingu. Codester oferuje to wszystko.

Wyszukiwanie szablonów na Codester jest łatwe dzięki sortowaniu według takich kryteriów, jak cena, ocena i wiele innych. Można polubić lub dodać szablony do zakładek, aby je później przeglądnąć. Każdy szablon posiada również szczegółowe informacje, takie jak: wymagania, obsługiwany system operacyjny i data wydania.

Atutami portalu są:

 • Wysokie prowizje dla sprzedawców;
 • Występowanie własnego forum internetowego;
 • Przystępne ceny;
 • Podział szablonów na kategorie.

WordPress.org

Odpowiedź na pytanie gdzie kupić motywy WordPress może być oczywista. WordPress.org posiada oddzielne repozytoria dla motywów oraz wtyczek, na których można znaleźć listę produktów stworzonych dla WordPressa. Chociaż platforma ta nie sprzedaje tworzonych przez innych autorów motywów i wtyczek, możesz przesłać je do recenzji i opublikować, o ile są darmowe. Udostępnienie produktów na tej stronie pozwala na ich powszechne pobieranie.

Wśród podstawowych zalet wyboru motywów na WordPress należy wyróżnić:

 • Naprawdę szeroką ofertę rozwiązań na każdy gust i portfel;
 • Możliwość szybkiego wyszukiwania najbardziej odpowiedniego rozwiązania;
 • Wszystkie motywy WordPress Marketplace są idealnie adaptowane do wyświetlania na różnych urządzeniach;
 • Kod produktów, pobieranych bezpośrednio z WordPress zawsze ma wysoką jakość i może być dodatkowo dostosowany do potrzeb użytkowników;
 • Darmowe motywy wordpress są jakościowe, poprawnie zbudowane i naprawdę oryginalne.

Etsy

Etsy nie jest pierwszą platformą, która przychodzi na myśl, kiedy zastanawiamy się nad tym,  gdzie kupić motywy WordPress. A przecież to właśnie tutaj można znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych rozwiązań, a dodatkowo w przystępnej cenie. Jeśli prowadzisz stronę kreatywną, zastanawiasz się nad tym, jak wyróżnić się wśród konkurentów, a dodatkowo poszukujesz przystępnych cenowo rozwiązań, zdecydowanie warto zastanowić się nad  zbadaniem rozwiązań, dostępnych na Etsy. Dodatkowym atutem będzie możliwość pobrania ciekawych motywów całkiem za darmo. 

Czy już wiesz gdzie kupić motywy WordPress?

Spodziewamy się, że podane informacje pomogą Ci zdecydować się gdzie kupić motywy WordPress wysokiej jakości, które będą sprzyjać wzrostowi popularności Twojej witryny, zwiększeniu jej odwiedzin i poleceń, jak i zadowoleniu każdego odwiedzającego, które będzie wywołane zarówno grafiką, jak i elementami użytkowymi oraz wygodą korzystania ze strony i jej bezpieczeństwem.

Przeczytaj także