Shadow

Farba do włosów Color Variete

IMG_8941

Farbę do włosów Color Variete można znaleźć w 24 odcieniach, ja dostałam do przetestowania kolor 6.4 owoc granatu. Czytałam o jej doskonałym kryciu i ładnym, zdrowym wyglądzie włosów po jej zastosowaniu. No i faktycznie, włosy lśnią, a kolor jest prawdziwie soczysty. Na temat zgodności koloru na opakowaniu z rzeczywistością czytałam różne opinie, u mnie wyszedł idealnie taki jak na opakowaniu. Doskonale pokrył odrosty i pozostawił na włosach ładny, zdrowy blask. W składzie znalazłam informację, że farba jest wzbogacona o Wit. E, która chroni włosy przed przesuszaniem, może to jej zasługa 🙂

Dodatkowo w opakowaniu można znaleźć odżywkę po farbowaniu, którą też użyłam i mam wrażenie, że faktycznie dodatkowo odżywiła moje włosy i dodała im blasku. Zwracam Wam uwagę na to, że kolor mocno chwyta na włosy – i nie tylko, dlatego trzeba uważać z jej nakładaniem, bo jeśli sobie coś ubrudzimy to możemy mieć problem z jego zmyciem. Ze skroni też szybko trzeba zmyć, bo zostawia ślad. Nie podrażnia skóry głowy i nie wysusza włosów – za co ogrooomny plus! Dodatkowo bardzo łatwo się nakłada i ma przyjemną konsystencję.

Z minusów to okropny, ostry zapach, który trochę drażni w nosie. Jestem na to wrażliwa, dlatego szybko to odczułam. Nie podobało mi się też to, że nie miała w komplecie żadnych narzędzi do nakładania farby, także trzeba samemu się w nie zaopatrzyć. Ja akurat miałam swoje, także nałożyłam bez problemu, ale moim zdaniem powinno znaleźć się to w zestawie.

Jednak ogólnie mówiąc można czuć się jak po wizycie u profesjonalnego fryzjera, dodatkowo za bardzo małe pieniądze. Włosy wyglądają na zdrowe, lśniące i są miękkie w dotyku. Farba jest bardzo wydajna i w zasadzie na półdługie włosy wystarczyło mi jedno opakowanie – ale na styk. Włosy zmywają się równomiernie, nie mam jaśniejszych i ciemniejszych miejsc – co mi się już zdarzyło.

Jeżeli chodzi o dostępność, to można ją znaleźć jedynie na stronie producenta. Dla niektórych może być to kłopotliwe, ale raczej w dzisiejszych czasach już wszyscy korzystają z zakupów internetowych. Cena: 7,20 zł

IMG_8944

IMG_8943

PA300424

PA300446

PA300443

PA300437

PA300442
PA300469

PA300472

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *