Shadow

Dłonie zdradzają wiek kobiety – zadbaj o nie

dlonie

W dzisiejszych czasach każda z nas chce wyglądać młodo, jednak z biegiem upływu lat nasze ciało się starzeje.

Problem starzejących się dłoni dotyczy każdego z nas, bez względu na płeć czy status finansowy. Skóra na dłoniach u kobiet jest cieńsza i delikatniejsza niż u mężczyzn, dlatego powinnyśmy się o nią troszczyć w szczególny sposób.

Oznaki starzenia się skóry możemy zauważyć poprzez następujące symptomy: utratę tkanki tłuszczowej, jędrności, zmarszczki, a także uwidocznienie się żył.

Istnieje powiedzenie: „wiek kobiety poznasz po jej dłoniach”. Nasze dłonie są naszą wizytówką, świadczą o naszej kulturze i dbaniu o siebie. Jednak każdego dnia, świadomie czy też nie, narażamy naszą skórę dłoni na uszkodzenia. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że zwykłe sprzątanie, pranie czy nawet mycie rąk może niekorzystnie wpływać na nasze dłonie. Również niekorzystne warunki atmosferyczne mają wpływ na ich stan – latem narażamy dłonie na wysuszenie przez słońce a wiosną, jesienią i zimą na wiatr i chłód.

Wszystko to osłabia naszą kondycję skóry dłoni. Ilość wydzielanego sebum na rękach jest o wiele mniejsza niż na innych partiach naszego ciała, co skutkuje zmniejszoną zdolnością utrzymywania odpowiedniej wilgotności. Powoduje to w następstwie, że skóra staje się szorstka, wysuszona, wręcz postarzała, istnieje jednak wiele sposobów żeby poprawić ich kondycję.

Z pomocą przychodzi nam polska firma zajmująca się produkcją kosmetyków – scananida.com.pl. Firma posiada własną linię produkcyjną, a także nowocześnie wyposażone laboratorium, a jej produkty gwarantują wysoką jakość zgodną z Polityką Jakości ISO 9001, ISO 22716 oraz Rozporządzeniem UE 1223/2009. Oferuje ona wszechstronną gamę produktów do pielęgnacji ciała. Jak zapewnia producent są to kosmetyki naturalne.

W bogatej ofercie firmy warto zwrócić uwagę na linię kremów do rąk. Produkty oferowane przez specjalistów mają szerokie spektrum działania i przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej, zawodowej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Inny krem będzie potrzebny osobie, która zajmuje się zawodowo sprzątaniem i jej dłonie narażone są na stały kontakt z silnymi detergentami, a inny osobie, która pracuje biurowo. Kremy mają dużą pojemność (100 ml) więc starczą nam na długo. Producent pomyślał również o gratisach. W czterech kremach zaproponował aż 25% kremu gratis, co powinno bardzo ucieszyć klientów.

Dzięki unikalnej recepturze, każdy z kremów dobrze się wchłania i pozostawia na dłoniach przyjemny film. W swojej bogatej ofercie przedstawia nam aż 10 różnych rodzajów kremów, takich jak: krem z olejkiem arganowym, olejem lnianym, z oliwą z oliwek, z proteinami mlecznymi, glicerynowy, z woskiem pszczelim i olejem makadamia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na krem z woskiem pszczelim o silnych właściwościach regenerujących, którego dodatek w kremach do rąk zdarza się bardzo rzadko. Warto zauważyć, że producent w swojej bogatej ofercie przedstawia również krem-koncentrat, zawierający olej arganowy, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy.

Stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny, produkty cechuje też dobra dostępność – możemy je znaleźć zarówno w aptekach, jak i drogeriach. Wszystkie kremy oraz ich szczegółowy skład został opisany na stronie scananida.com.pl co pozwala nam się zapoznać z ofertą firmy.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *