Shadow

DERMEDIC SUNBRELLA SENSITIVE nawilżający samoopalacz do twarzy o przedłużonym działaniu

IMG_3149

DERMEDIC SUNBRELLA SENSITIVE nawilżający samoopalacz do twarzy o przedłużonym działaniu. Składniki aktywne: DHA + erytruloza, Masło kakaowe, Olej migdałowy, Masło Shea, Oxynex K, Alantoina, Gliceryna, Woda termalna. DHA to składnik całkowicie bezpieczny, nie powinien powodować podrażnień nawet u osób z bardzo wrażliwą skórą.

Podobne działanie ma również eruloza, jak i również wszystkie wymienione wyżej składniki. Nadaje się do twarzy jak i do ciała. Produkt ma kremową konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, a opalenizna pojawia się już po kilku godzinach. Skóra po jego użyciu wygląda bardzo naturalnie. Kosmetyk bardzo dobrze nawilża skórę. Produkt jest hipoalergiczny, nie uczula, ani nie podrażnia. Spokojnie można stosować go również bezpośrednio po depilacji. Nie pachnie typowym samoopalaczem. Zapach jest lekko kwiatowy, ale nie jest uporczywy. Skóra po zastosowaniu samoopalacza pozostaje w dobrej kondycji, a jej odcień jest ładny. Produkt idealny na cały rok, kiedy przed latem ma być lekko opalona lub gdy opalenizna już nieco wyblakła jesienią czy zimą. Samoopalacz nadaje skórze ładny, nie żółty odcień. Jakby skóra faktycznie była muśnięta słońcem. Efekt opalonej skóry utrzymuje się nawet do 5 dni. Jest dobry dla osób o jasnej karnacji, ale też dla tych, którzy mają ciemniejszą karnację. Nadaje ładny koloryt naszej skórze, nie robiąc przy tym plam.

Balsam zamknięty został w miękkiej tubce, bardzo wygodna w użyciu, produkt można wycisnąć prawie do samego końca. Ma lekko gęstą konsystencję w formie kremu, która bez problemu rozprowadza się i szybko się wchłania. Nie powoduje smug ani tłustego filmu, a to jest częstym problemem wielu samoopalaczy. Aplikacja jest wygodna, tubka zmieści się w torbie podróżnej lub kosmetyczce. Tego typu kosmetyki stosuje się zawsze po dokładnym peelingu i na bardziej wysuszone miejsca (stopy, łokcie, kolana) nakłada się ich mniejszą ilość, tylko w ten sposób uniknie się nieestetycznych plam i zacieków. To jak samoopalacz działa i wygląda na skórze w bardzo dużym stopniu zależy od jej kondycji i techniki aplikacji.

Nie jest to produkt super wydajny ale wystarcza na kilka aplikacji. Produkt ten także równomiernie schodzi ze skóry nie robiąc nieestetycznych plam. Bez większego problemu zmyjemy go z naszego ciała.

Wygodną tubkę samoopalacza można znaleźć w aptekach,cena tego produktu waha się w okolicach 25 zł. za 100 g. więc dość drogo jak na produkt tego typu. Kosmetyk dostępny jest w aptekach, SuperPharm, Hebe.

IMG_3145

IMG_3146

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *