Shadow

Ćwiczenia odchudzające z Ewą Chodakowską

Która z kobiet nie zna Ewy Chodakowskiej? Chyba w całej Polsce nie ma takiej ani jednej. Znają i podziwiają ją zarówno młode dziewczyny jak starsze panie. Jedne ćwiczą wraz z Ewą Chodakowską już od dawna, inne zaś podziwiają jeszcze z ukrycia i marzą o osiągnięciu takich efektów, jakie osiągnęła ona sama i te kobiety, które jej zaufały. Na wielu blogach, forach internetowych aż huczy od informacji na temat odchudzania z Ewą, dlatego też nie ma, co się zastanawiać, tylko wskakiwać w wygodny strój i do dzieła.

Ćwiczenia odchudzające Ewy Chodakowskiej są tak skonstruowane, aby organizm nie tylko spalał tkankę tłuszczową, a także żeby przynosiły one radość i satysfakcję. Możemy wybierać spośród wielu zestawów ćwiczeń, zarówno dla osób początkujących, tutaj na przykład idealny jest Skalpel, ale również dla zaawansowanych, gdzie potrzeba już doskonałej kondycji i wytrzymałości fizycznej. Tutaj możemy wybierać pomiędzy: Turbo wyzwaniem, Szok treningiem czy Killerem.

Ewa Chodakowska jest trenerem personalnym, które pragnie namówić kobiety, a także mężczyzn do zdrowego trybu życia, do aktywności fizycznej, nie tylko w ramach odchudzania, ale dla przyjemności. To niezwykle ważne, aby polubić ćwiczenia i wówczas aktywność fizyczna stanie się dla nas czymś naturalnym, potrzebnym do życia jak powietrze. Jak się już zacznie i wciągnie, to nic już nas od tego oderwie?

Trenerka zapewnia, że regularne ćwiczenia razem z nią sprawią, że już po miesiącu będzie widać pierwsze efekty. Aby jednak było to możliwe, to konieczne są regularne ćwiczenia, przynajmniej trzy razy w tygodniu i dodatkowo wprowadzenie zdrowej i lekkostrawnej diety. Nie trzeba się wcale katować żadnymi głodówkami, wystarczy zastosować kilka podstawowych zasad i zgodnie z nimi sporządzać posiłki.

Jeżeli jeszcze nie znasz Ewy i nie ćwiczysz razem z nią, to nie zastanawiaj się tylko rozpoczynaj pierwszy trening. Zapewniamy, że do wakacji zyskasz nową sylwetkę i pozytywną energię.

 

Najpopularniejsze ćwiczenia odchudzające Ewy Chodakowskiej:

Sklapel

Ekstra figura

Turbo Spalanie

Killer

Speed Effect

Turbo Power

Trening z gwiazdami

Rozgrzewka

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *