Shadow

Ćwiczenia na jędrne pośladki

Jędrne pośladki są atrybutem kobiecości i każda z nas powinna powalczyć o to, aby być właścicielką właśnie takich kuszących. A wcale nie trzeba wiele, aby stać się właścicielką wspaniałych, jędrnych pośladków. Wystarczy systematyczność, odpowiednia dieta i ćwiczenia.

 

 

Ćwiczenia na jędrne pośladki powinny być wykonywane przede wszystkim systematycznie. Najprostsze z nich i znane wszystkim są klasyczne przysiady. Jednak wielu z nas robi je niezbyt dokładnie i zbyt szybko. Pamiętajmy o tym, że to ćwiczenie trzeba wykonywać powoli i dokładnie, przytrzymując kilka sekund w przysiadzie. Osoby bardziej zaawansowane w ćwiczeniach mogą je wykonywać z ciężarkami, to wzmocni efekty ćwiczeń i dodatkowo wyćwiczy mięśnie rąk, barków, ramion i klatki piersiowej.

Kolejne ćwiczenie to wymachy nóg z pozycji leżącej na boku. Robimy po 20 wymachów na każdą nogę.

Ćwiczenie 3:

-klękamy w pozycji na tzw. pieska

-unosimy ku górze najpierw jedną a potem drugą nogę

-powtarzamy po 40 razy na każdą nogę.

Ćwiczenie 4:

-stajemy w rozkroku

-robimy wymachy nogą na bok

-po 20 powtórzeń na każdą nogę.

 

Wszystkie ćwiczenia, które ujędrniają pośladki są związane ściśle ze wzmacnianiem mięśni nóg. Ważne, aby były wykonywane przynajmniej trzy razy w tygodniu i najważniejsze, aby wykonywać je dokładnie, pamiętając o napinaniu mięśni pośladków.

 

Aby wzmocnić efekty ćwiczeń warto stosować na pośladki masaże, które dodatkowo ujędrnią skórę i sprawią, że zniknie cellulit. Do tego koniecznie balsamy ujędrniające i peelingi, które sprawią, że wszelkie substancje będą się lepiej wchłaniały.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *