Shadow

Co na świąteczny obiad w Boże Narodzenie

Znów nadszedł ten czas w roku! Czas, kiedy rodziny na całym świecie spotykają się, aby świętować Boże Narodzenie. A czymże są święta bez pysznej uczty?

Jeśli zastanawiasz się, co zrobić w tym roku na świąteczny obiad (UWAGA! nie wigilijny!), mamy dla Ciebie propozycję. Oto kilka naszych ulubionych przepisów na świąteczny obiad, które z pewnością przypadną do gustu Twoim bliskim.

Jednym z naszych ulubionych przepisów na świąteczny obiad jest pieczony indyk z farszem i sosem żurawinowym. To klasyczne danie jest zawsze hitem, a do tego jest tak proste do wykonania. Wystarczy upiec indyka zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie dodać do niego ulubiony farsz i sos żurawinowy. To proste, ale jakże pyszne.

Kolejnym z naszych ulubionych dań jest świąteczna szynka z ananasem i sosem żurawinowym. To danie jest nieco słodsze niż indyk, ale równie pyszne. Wystarczy upiec szynkę zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie dodać do niej ananasa i sos żurawinowy. To idealne danie dla tych, którzy lubią odrobinę słodyczy w świątecznym obiedzie.

Jeśli szukasz czegoś innego, spróbuj naszego świątecznego schabu z jabłkami i sosem żurawinowym. To danie jest świetną alternatywą dla tradycyjnej szynki i jest bardzo proste do wykonania. Po prostu upiecz schab zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie dodaj do niego jabłka i sos żurawinowy. To pyszna, wyjątkowa odmiana klasycznego świątecznego obiadu.

Niezależnie od tego, co przygotujesz w tym roku na świąteczną kolację, mamy nadzieję, że spędzisz wspaniały czas z rodziną i przyjaciółmi. Ciesz się okresem świątecznym!

Przeczytaj także