Shadow

Całkiem niebanalne magnesy

Pozornie niepozorny. Czasem po prostu jeden z wielu gadżetów dodawanych promocyjnie do produktów spożywczych, kosmetyków itp. Ale okazuje się, że może być naprawdę niebanalny, może przekazywać zabawne, a przy okazji całkiem mądre treści. Może być wyrazem sympatii i przejawem kreatywności, a także pobudzać, stymulować do kreatywnych działań. Tyle dobrych słów, pochwalnych peanów, a przecież chodzi o całkiem (nie)zwyczajny magnes na lodówkę.

Taki praktyczny i zwyczajny

Kto z nas nie korzysta z takich praktycznych magnesów mocując nimi krótki liścik, notatkę do rodziny, ciekawy przepis na dobre ciasto, listę zakupów, a nawet zdjęcia. Większość lodówek jest dziś upstrzona takimi właśnie „dekoracjami”, a popularne magnesy bywają dodawane do różnych produktów – od margaryny czy płatków śniadaniowych po… usługi finansowe. Na ogół nie przywiązujemy wagi do tego czym przyczepiamy karteczki i notatki, w związku z tym lodówki wyglądają czasami dziwnie i niekoniecznie stylowo oraz estetycznie.

Wariacje na temat magnesów

Tymczasem magnesy mogą być naprawdę wyjątkowe. Zabawne, efektowne, dekoracyjne. Ba! czasem nawet jak miniaturowe dzieła sztuki. Mybaze – platforma internetowa, na której prezentują się twórcy, kreatywne, pomysłowe firmy, projektanci, to miejsce, które odczarowało zwyczajne, pospolite magnesy. Wystarczy zajrzeć, popatrzeć, a zawrót głowy gotowy. Magnesy z wyznaniami, życzeniami, oryginalnymi grafikami. Magnesy w kształtach, formach i z przedziwnych, dość nietypowych materiałów. Magnesy w sklepie Mybaze to kultowe już gadżety wykonane z niemalże zabytkowych dziś dyskietek. To owocowe inspiracje, stylowe i oryginalne magnesy ze skóry, praktyczne magnesy, na których można coś zanotować i maleńkie dzieła ze znanymi grafikami. Zawsze mile widziane są magnesy, na których znajdują się wyznania, życzenia, przesłania skierowane do bliskich czy przyjaciół. Chyba każda mama chętnie spogląda na kolorowy magnes z napisem Najlepsza Mama na Świecie

Kreujemy z magnesami

Jeśli chodzi o naprawdę niebanalne i wyjątkowe magnesy sklep Mybaze to najlepsze miejsce dla twórczego  podejścia do tych pozornie banalnych gadżetów. Doskonałym potwierdzeniem są magnesy esy, czyli zabawa w układanie, odtwarzanie, ale też kreowanie. Zestawy z serii Zrób to sam zdecydowanie wykraczają poza lodówki i poza stereotypy. Można z nich układać przeróżne kompozycje, można własnoręcznie wycinać magnesy, składać litery w napisy, a najróżniejsze figury w kolorowe obrazy.

Można powiedzieć, że taki magnes przyciąga jak magnes.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *