Shadow

Baby shower – konkursy

Baby shower przywędrowało do polski zza oceanu i bardzo szybko przyjęło się wśród młodych mam. Aby takie przyjęcie było udane, to musimy pamiętać nie tylko o smacznym poczęstunku, prezentach i muzyce, ale również o konkursach, które umilą wszystkim czas.

Jakie konkursy przygotować na baby shower?

Przede wszystkim muszą  być one proste i takie z przymrużeniem oka. Fajnym pomysłem będzie konkurs na najlepiej zaśpiewaną piosenkę dziecięcą czy powiedzenie wierszyka. Każdy przecież zna takie jeszcze ze swojego dzieciństwa i nie powinno to nikomu sprawić trudności.

Kolejny konkurs, który pasuje na taką imprezę to quizy. Pytania, które będziemy zadawać muszą być proste i związane z tematyką dziecięcą. Na przykład jak miał na imię Kubuś Puchatek, czy co lubił jeść najbardziej.

Kolejny konkurs to przewijanie dziecka na czas. Musimy zatem przygotować kilka lalek, pampersy, ubranka i stoper. Zobaczycie ile będzie przy tym śmiechu i zabawy.

Jak są konkursy, to też muszą być i nagrody. Wystarczą jakieś drobiazgi, które zostaną na pamiątkę i będą przypominać ten fajny dzień. Idealnie sprawdzą się breloczki do kluczy, smoczki czy małe zabawki.

Organizatorki mogą mieć też przygotowane osobne nagrody dla przyszłej mamy. Idealnie sprawdzą się w tej roli pampersy, które będziemy jej wręczać po 1 sztuce za każdy wygrany konkurs.

Pamiętajmy, że wszystkie zabawy, konkursy i cała konwencja tej imprezy muszą być na luzie, bez powagi, tak, aby wszystkie panie, bez względu na wiek dobrze się czuły i bawiły.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *