Shadow

5 sposobów na stylizacje biurowe

sposoby na ubiór do biura

W każdej firmie obowiązuje dress code, który jest bezwzględnie wymagany przez pracodawcę. Wizerunek pracowników jest niezwykle ważny i ściśle zawsze związany z profilem danej firmy.

Najbardziej zobowiązujący i wymagający od pracownika sporego zaangażowania jest dress code w pracy w biurze, w banku i wszelkich tego typu instytucjach. Tu codziennie musimy wyglądać nienagannie i elegancko. U panów konieczny więc jest tutaj garnitur a u pań klasyczna garsonka. Trochę nudne, zwłaszcza, że w takiej stylizacji musimy pracować przez pięć dni w tygodniu. Trochę też niewygodne, zwłaszcza latem, gdy na dworze panuje upał i marzymy o założeniu czegoś bardziej zwiewnego.

Poniżej 5 sposobów na stylizacje biurowe:

  1. Klasyczna garsonka.
  2. Elegancka biała koszula w połączeniu z ołówkową spódniczką.
  3. Mała czarna w połączeniu z kardigranem.
  4. Eleganckie spodnie w połączeniu z klasyczną koszulą.
  5. Elegancki kombinezon w klasycznym granatowym lub czarnych kolorze.

Aby nasze codzienne stylizacje nie były nudne, to warto przemycić do każdego zestawu jakąś ciekawą biżuterię, która będzie przyciągała wzrok. Nie koniecznie musi to być od razu cały zestaw wieczorowych kolczyków, z naszyjnikiem i bransoletką, ale raczej jakiś pojedynczy i ciekawy element.

Kupując odzież pamiętajmy też o tym, aby kupować tylko w najwyższym gatunku, z naturalnych materiałów, które pozwolą skórze oddychać. Takie naturalne materiały są niezwykle istotne szczególnie latem, gdy temperatury powietrza są wysokie. W takiej naturalnej odzieży nie pocimy się, czujemy się komfortowo,wyglądamy elegancko i schludnie.

Inwestujmy raczej w odzież w klasycznych i spokojnych kolorach: biel, czerń, beż, szarości czy granaty. Kolor dodawajmy tylko w dodatkach i również uważajmy tutaj aby nie przedobrzyć. Jeżeli więc zakładamy kolorowa apaszkę, to rezygnujemy z kolorowej bransoletki i na odwrót.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *