Shadow

5 najlepszych świątecznych drinków na przyjęcie świąteczne!

Niezależnie od tego, jakie są Twoje ulubione święta, nie ma wątpliwości, że alkohol jest w nich podstawą. Oto pięć świątecznych drinków, które sprawią, że twoja impreza będzie wielkim sukcesem!

Mimoza: Ten bąbelkowy, świąteczny drink jest klasycznym faworytem. Zwykła mimoza jest robiona z wina musującego i soku pomarańczowego, ale możesz też spróbować innych wariantów, takich jak mimoza z szampana z sokiem malinowym lub grejpfrutowym.

Margarita: Kto może się oprzeć margaricie? Margarity są zawsze hitem na każdej imprezie, a ich przygotowanie jest szokująco proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to mieszanka do margarity, tequila, sok pomarańczowy i sok z limonki.

Świąteczny poncz: Ten poncz jest idealny na uroczyste spotkanie. Poncz świąteczny tradycyjnie przygotowuje się z soku pomarańczowego, brandy i rumu, ale możesz też dodać do niego inne składniki, np. sok z limonki lub ananasa.

Biały Rosjanin: Jest to chyba najbardziej wszechobecny drink na przyjęciach świątecznych. Biały Rosjanin jest robiony z białego wina i Kahlua, i jest to obowiązkowy drink dla każdego fana czekoladek Enjoy Life.

Gorące kakao: Osobiście jestem wielkim fanem gorącego kakao. To idealny napój, który rozgrzewa w zimny wieczór i jest łatwy do zrobienia w domu. Wystarczy dodać kakao w proszku, mleko i cukier do rondla, ubić i podgrzewać, aż będzie gorące.

Mam nadzieję, że te napoje pomogą rozpocząć imprezę w dobrym kierunku!

Przeczytaj także