Shadow

4 najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

 

Każda z nas chce być piękna i pragnie zatrzymać czas. Niestety to ostanie jest niemożliwe, choć cuda nauki pozwalają nam nieco spowolnić procesy starzenia się naszego organizmu. Oczywiście mowa tu o wszelkich zabiegach kosmetycznych, które mają za zadanie poprawić naszą urodę i odmłodzić nas, choć o kilka lat.

 

Zabiegów kosmetycznych, które poprawiają urodę jest obecnie całe mnóstwo i całe sztaby specjalistów wciąż pracują nad opracowywaniem kolejnych, coraz bardziej doskonałych i spektakularnych. Możemy, więc zlikwidować sobie w kilka chwil zmarszczki, możemy zmienić proporcje twarzy, odessać nadmiar tłuszczu i przeszczepić włosy. Każdy, więc znajdzie cos odpowiedniego dla siebie i swojej urody. Poniżej lista takich najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych:

 

  1. Mezoterapia mikroigłowa: jest to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry specjalnym urządzeniem tzw. rollerem. Mikroskopijne nakłucia skóry pobudzają wewnętrzne partie skóry do efektywniejszej pracy i do odnowy. Podczas zabiegu dodatkowo wprowadza się wgłęb skóry różne składniki odżywcze, które mają wspomóc regenerację, ujędrnić skórę lub nawilżyć. Dobór odpowiedniego koktajl dla skóry jest ustalany indywidualnie i jest uzależniony od potrzeb konkretnej osoby. Mezoterapię można wykonać zarówno na skórze twarzy jak i całego ciała.
  2.  Drenaż limfatyczny: jest to specjalny masaż ciała, który ma za zadanie pobudzić skórę do efektywniejszej pracy, do pozbycia się toksyn i poprawienia ukrwienia skóry. Zabieg ten wpływa, więc pozytywnie zarówno na ukrwienie naszej skóry, na jej witalność a także pomaga pozbyć się obrzęków i zastojów wody w organizmie. Jest pomocny w likwidacji cellulitu.
  3. Radiofrekfencja: jest to stosunkowo nowy rodzaj zabiegu, który wykorzystuje fale radiowe do pobudzenia naturalnych procesów skóry. Zatem pobudza produkcję kolagenu, którego nasz organizm wraz z wiekiem produkuje coraz mniej i tym samym przeciwdziała starzeniu się skóry. Wykonywany jest zarówno na skórze twarzy jak i całego ciała. Zabieg ten usuwa, więc zmarszczki, pomaga w likwidacji cellulitu, napina skóra i sprawia, że staje się ona jędrniejsza, likwiduje obwisłość skóry i pomaga w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu.
  4. Peeling kawitacyjny: jest to zabieg, wykonywany urządzeniem, który emituje drgania, które rozbijają martwe komórki. Oprócz eliminacji martwych komórek dochodzi jednocześnie do pobudzenia skóry do efektywniejszej produkcji kolagenu i tym samym przeciwdziała starzeniu się skóry. Zabieg idealnie oczyszcza twarz i nadaje się również do cery wrażliwej, która jest skłonna do wszelkich podrażnień. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i już po jednym widać wyraźną poprawę stanu naszej skóry.
Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *