Shadow

Profesjonalne kosmetyki na trądzik do gabinetów kosmetycznych

Trądzik posiada niejedno oblicze, niemniej w każdym przypadku bardzo ważna jest pielęgnacja, leczenie oraz zabiegi, na jakie można liczyć w gabinetach kosmetycznych. Sprawdź, jaka marka kosmetyków została stworzona dla klientów indywidualnych oraz dla gabinetów specjalistycznych.

Kosmetyki Nanili Professional

Marka Nanili Professional stworzona została, jako odpowiedź na ogromne potrzeby rynku w pielęgnacji i zabiegach w wielu rodzajach trądziku, w tym:

  • trądziku młodzieńczym;
  • trądziku różowatym;
  • trądziku u osób dojrzałych.

Preparaty Nanili Professional są także idealnym rozwiązaniem dla osób mających:

  • cerę suchą;
  • cerę tłustą;
  • cerę naczynkową;
  • przebarwienia.

Jako specjaliści związani wiele lat z branżą kosmetyczną zdawali sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania oraz z metod domowych wątpliwej jakości, z jakiej wcześniej korzystali klienci. Zanim powstała marka Nanili Professional specjaliści sprawdzali, z jakimi problemami zgłaszają
się do gabinetów kosmetycznych pacjenci, oraz jakich produktów na rynku bezwzględnie brakuje. Chodziło o stworzenie marki, która będzie uszyta na miarę potrzeb pacjenta. Udało się to bezapelacyjnie.

Kosmetyki w gabinetach kosmetycznych oraz dla klientów indywidualnych

Aby wykorzystać szeroki potencjał preparatów Nanili Professional, marka została stworzona dla klientów indywidualnych do użytku domowego oraz do gabinetów kosmetycznych i do salonów medycyny estetycznej.

Kosmetyki są skuteczne, ponieważ w swoim składzie mają bezpieczne stężenia składników aktywnych różnego pochodzenia. Preparaty są bardzo wydajne oraz bardzo dobrze przyswajalne przez skórę.

Każdy gabinet kosmetyczny jest weryfikowany, chodzi tu głównie o bezpieczeństwo i o to, by sprawdzić, czy osoby mają odpowiednie wykształcenie kosmetyczne. Dopiero po pozytywnej weryfikacji kosmetyki trafiają do gabinetów, które zawsze mogą liczyć na profesjonalne szkolenie i mają pewność, że preparaty Nanili Professional mogą być wykorzystywane przy wielu zabiegach.

Co oznacza nazwa Nanili?

Nanili w języku hawajskim oznacza piękną skórę (nani – piękna, ili – skóra). Marka inspirowana była kulturą hawajską, podkreślając, że efektem stosowania tychże kosmetyków jest zdrowy wygląd i piękna skóra bez względu na wiek.

Jak widać, preparaty Nanili Professional z powodzeniem wykorzystywane są w gabinetach kosmetycznych, ale każdy z pacjentów ma również możliwość zakupu kosmetyków do pielęgnacji domowej. Powiedzmy „DOŚĆ!” domowym sposobom na trądzik, które nie pomagają! Zacznijmy stosować profesjonalne i wysoce skuteczne preparaty Nanili.

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj także