Shadow

Po czym poznać, że podobasz się facetowi?

jak rozpoznać czy się komuś podobam

jak rozpoznać czy się komuś podobam

Wyobraź sobie, że jesteś na jakieś imprezie z koleżankami i dobrze się bawicie. Zauważasz, że ktoś Cię obserwuje, uśmiecha się i do tego puszcza oczko- zastanawiasz się co jest grane. Czy brudna jestem, nie tak wyglądam czy co!

Albo myślisz sobie: Z pewnością mi się przewidziało- takie są nasze pierwsze skojarzenia i myśli. Zazwyczaj prosimy koleżankę aby sprawdziła czy ten koleś dalej się na nas patrzy, bo same nie mamy odwagi na niego spojrzeć.

W ten sposób możesz rozpoznać albo odebrać pierwsze sygnały, że podobasz się facetowi. Zwrócił na ciebie uwagę i z pewnością prędzej czy później podejdzie się przywitać i przedstawić. Zaproponuje drinka, kawę, colę w zależności od sytuacji i okoliczności. Jest kulturalny i życzliwy. Zabiega o względy i rozmowę. Zaprasza Cię do kina, randkę, kolację, aby bliżej Cię poznać na neutralnym gruncie bez obecności koleżanek i kolegów.

Po czym poznać, że podobasz się facetowi? – to przede wszystkim kobieca intuicja nam podpowiada, a nie tylko widzialne znaki i sugestie. Tak więc warto jej czasem zaufać w tej kwestii.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *