Shadow

Pięć kroków do pięknego biustu

Biust to atrybut kobiecości i nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Aby jednak był prawdziwą ozdobą i aby podkreślał naszą atrakcyjność, to musimy o niego systematycznie dbać. Konieczna jest tutaj regularność, bo tylko tym sposobem osiągniemy jakiekolwiek rezultaty.

Na znanym kanale znajdziemy mnóstwo filmów o tej tematyce, jednak nie wszystkie są rzetelne i fachowe. Polecamy obejrzeć filmik pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=jVzGON7sjv0

Gdzie w prosty i przystępny sposób jest są wyszczególnione najważniejsze elementy, o których powinniśmy pamiętać mając na uwadze swój biust.

Najważniejszą sprawą jest dobrze dopasowany rozmiar biustonosza. Musimy pamiętać o tym, aby cała pierś mieściła się w miseczce, aby piersi nie wylewały się z miseczek. Badania wykazują bowiem, że większa część kobiet nosi źle dopasowane staniki i najczęstszym błędem są zawsze zbyt małe miseczki. Kolejna sprawa to prawidłowy obwód, który ma podtrzymywać piersi, zatem nie może być zbyt luźny, wręcz przeciwnie, stanik ma się lekko naciągnąć, dopiero wówczas będzie lepsze ich podtrzymanie.

Kolejna sprawa to trzymanie stałej wagi, tak, aby nie dochodziło do powstawania rozstępów.

Oczywiście warto profilaktycznie stosować kosmetyki, które przeciwdziałają powstawaniu rozstępów i ujędrniają skórę. Szczególnie ważne jest to, gdy się odchudzamy i chcemy zgubić nieco kilogramów. Takie kosmetyki najlepiej stosować po kąpieli, gdyż rozgrzana skóra lepiej wchłonie wszystkie substancje.

Następny sposób na jędrny i piękny biust to odpowiednie ćwiczenia: pompki, spięcia rąk, ramion i wszelkie sporty, które angażują klatkę piersiową. Przy uprawianiu gimnastyki stosujmy zawsze dobrze dopasowane biustonosze sportowe, które dobrze podtrzymują biust i nie będzie dochodzić do jego deformacji.

Na wygląd naszego biustu wpływa również to jak śpimy i najlepiej, aby nie spać oczywiście na brzuchu. Idealnie dla naszych piersi jest jak wypoczywamy na plecach i nie ugniatamy niczym biustu. Przy dużym biuście warto rozważyć również spanie w wygodnym staniku, takim, który nie posiada fiszbin ani żadnych gąbek. Taki najprostszy, bawełniany, idealnie się sprawdzi w roli bielizny nocnej i utrzyma nasz biust w ryzach.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *