Shadow

Moc kremów Soraya

Naprawczy krem wygładzający na dzień i na noc 40+, Naprawczy krem ujędrniający na dzień i na noc 50+, Naprawczy krem regenerujący na dzień i na noc 60+, Naprawczy krem odżywczy na dzień i na noc 70+, Naprawczy krem maska na noc dla skóry w dowolnym wieku, Lekki krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki dla skóry w dowolnym wieku, Bogaty krem przeciwzmarszczkowy pod oczy i na powieki dla skóry w dowolnym wieku – SORAYA

Niezależnie od wieku nasza skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Na szczególną uwagę zasługuje skóra twarzy, która – nie ukrywajmy – starzeje się najszybciej i najszybciej te efekty starzenia są nań widoczne dla otoczenia. Z myślą o kobietach, które chcą zawsze wyglądać młodo Soraya stworzyła linię kosmetyków „intensywna naprawa”, w której czołowym składnikiem (tym magicznym) jest koncentrat z „serca” algi wakame. Jako dopełnienie całości zastosowano hialurosfery infuzyjne, dzięki którym możliwe jest głębokie nawilżenie skóry.

Seria jest skierowana przede wszystkim dla kobiet 40+, 50+, 60+ i 70+, ale znajdzie się również naprawcza maska na noc oraz krem przeciwzmarszczkowy pod oczy dla kobiet w każdym wieku. Wszystkie kosmetyki z tej serii są bardzo lekkie, więc idealnie nadają się również jako baza pod makijaż, bo nie zostawiają uczucia lepkości, ani maski na twarzy. Szybko i łatwo się wchłaniają, pozostawiają wielogodzinne uczucie nawilżenia skóry.

Zawsze z dystansem podchodzę do nowych kosmetyków – nawet sprawdzonych marek jak Soraya, ale tutaj mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że seria ta należy do bardzo udanej i faktycznie przy regularnym stosowaniu (moje ochotniczki testowały 2 miesiące) widać znaczącą poprawę w gładkości skóry, jej jędrności i elastyczności. Zmarszczki zostały wygładzone, poprawił się również koloryt skóry. Twarz wygląda znacznie młodziej i zdrowiej. Cena kosmetyków nie jest wysoka więc warto przetestować na sobie.

Idzie Dzień Babci – nie masz pomysłu? Polecam kosmetyki z linii intensywna naprawa od Soraya – babcia na pewno będzie zadowolona 🙂

 

 

 

 

 


 

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *