Shadow

Meksykańska fiesta z JemyJemy!

Tej zimy, za sprawą marki JemyJemy znanej z gotowych oraz pożywnych zup, które wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, przeniesiemy się do słonecznego Meksyku, aby poczuć klimat letnich podróży i smak tamtejszych specjałów. A wszystko to za sprawą nowej, delikatnie pikantnej, pełnej aromatu, przygotowanej z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych barwników Zupy Meksykańskiej JemyJemy, która dołączyła do oferty linii Zupy Świata.

Najnowsza propozycja od JemyJemy to prawdziwa klasyka kuchni meksykańskiej. Ta lekko pikantna i aromatyczna zupa, ugotowana z mięsem wieprzowym oraz różnorodnymi warzywami, takimi jak czerwona fasola, cebula, kukurydza i papryka, wzbogacona wyselekcjonowanymi ziołami i przyprawami, to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bardziej egzotycznych smaków, ale także sposobu na szybki i smaczny obiad w biurze, domu, plenerze czy podczas spotkań w większym gronie.

Gotową Zupę Meksykańską JemyJemy wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, aby następnie cieszyć się pełnowartościowym, wyrazistym i sycącym daniem. Można ją serwować solo, ale także w towarzystwie nachosów i zapieczonego sera, tortilli, z natką pietruszki, świeżą kolendrą czy chrupiącymi grzankami.

W ofercie linii Zupy Świata marki JemyJemy dostępne są trzy wyjątkowe zupy: Tajska, Meksykańska oraz Węgierska Gulaszowa, zainspirowane smakami i składnikami pochodzącymi z różnych kręgów kulturowych. Dzięki zastosowaniu poręcznego i lekkiego opakowania typu doypack oraz naturalnych procesów utrwalania, każda z nich do momentu otwarcia może być przechowywana poza lodówką.

Nowy produkt jest dostępny w sprzedaży w cenie ok. 7.69 zł/400 g.

Więcej informacji na www.jemyjemy.com.

Producent: PROFI S.A.

Zupa Meksykańska JemyJemy (400 g), cena det. ok 7.69 zł

Przeczytaj także