Shadow

MAOAM osładza powrót do szkoły!

W niektórych regionach rozpoczęcie roku szkolnego łączy się z tradycją obdarowywania uczniów słodkościami. Jeśli w placówce Waszego dziecka nie praktykuje się takiego zwyczaju, sami możecie stworzyć słodką niespodziankę dla ucznia, który rozpoczyna przygodę ze szkołą lub wraca do niej po wakacyjnej przerwie. Podpowiadamy, jakich słodyczy nie może zabraknąć!

Wybierając przekąski, warto postawić na produkty, które nie brudzą rąk, łatwo się nimi podzielić i są dostępne w poręcznym opakowaniu. Doskonale pasują tu gumy rozpuszczalne takie jak MAOAM Bloxx, Happy Fruttis czy Joystixx. Pakowane są w małe, pojedyncze porcje, a każda guma zawinięta jest w osobny papierek. Występują w wielu owocowych smakach, są soczyste i kolorowe – dlatego sprawdzą się idealnie jako słodki przerywnik między lekcjami. Dodatkowo łatwo nimi poczęstować innych i świetnie nadają się do racjonalizowania.

MAOAM ma w swojej różnorodnej ofercie także produkty, które najlepiej smakują spożywane ze swoją „paczką”. MAOAM Kracher to unikatowy produkt na rynku gum rozpuszczalnych – lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, sprawia, że każdy pojedynczy Kracher gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. MAOAM Maomixx w jednym opakowaniu łączy wszystkie ulubione produkty MAOAM. MAOAM Pinballs natomiast to soczyste, owocowe i… okrągłe gumy rozpuszczalne, które dostępne są w torebce lub w wygodnym wariancie impulsowym, w postaci długiego paska, idealnego do konsumpcji poza domem.

Niezależnie od wybranego wariantu, MAOAM gwarantuje prawdziwą moc wrażeń i mnóstwo doskonałej zabawy!

Źródło: materiały prasowe MAOAM

Przeczytaj także