Shadow

Kawy od Tommy Cafe

DSCN7999

Z racji, że uwielbiam wypić sobie czasem dobrą kawę, wciąż poszukuję odpowiedniego sklepu, w którym będę mogła zamawiać na dłuższą metę. No i stwierdzam, że chyba znalazłam! Otrzymałam zestaw kaw z Tommy Cafe i muszę stwierdzić, że trafili w moje gusta idealnie. Opiszę Wam kolejno wrażenia ze współpracy ze sklepem Tommy Cafe.

Odnośnie samych kaw to mogę powiedzieć, że sklep ma bardzo duży wybór. Można wybierać i przebierać ile tylko dusza zapragnie. Prawdziwi smakosze mają prawdziwe pole do popisu. Ja co prawda jestem początkującym smakoszem, ale już mogę stwierdzić, że zaspokoją każde gusta.

Ogólnie powiedzieć mogę, że kawy te są bardzo delikatne, o specyficznym zapachu. W szczególności moje serce zdobyła Brazylia Yellow Burbon, bo zawiera to co lubię – karmelowo-czekoladową nutę z dodatkiem toffi – ta była idealna. Choć muszę przyznać, że wszystkie były świetne. Dostałam pięć rodzajów kaw – prócz tej Brazylia Yellow Burbon mam jeszcze Etiopia Yirgacheffe z intensywnym smakiem owoców, przypraw, czekolady i nutą cytryny, Kolumbia Excelso z nutą czekolady, Wiśnię w Rumie i Francuski Pocałunek (bardzo podobna w smaku do Kolumbia Excelso) i każda była naprawdę smaczna i na pewno warta zakupu.

Co prawda rodzajów kaw jest tyle, co gustów. Ja wolę kawę słodszą, z nutą karmelu i czekolady, mój mąż zaś woli klasyczną, czarną, mocną kawę. Ten sklep nam odpowiada, bo każde z nas znajduje to, co lubi. Ponadto można zamówić zmielenie kawy wg pasującej nam grubości, a także zamówić u nich akcesoria, dzięki którym sami będziemy w stanie ją mielić. Jeśli dopiero zamierzacie próbować taką świeżo paloną i przez siebie świeżo zmieloną kawę, to możecie w Tommy Cafe zaopatrzyć się we wszystko, co jest do tego niezbędne.

DSCN7947

DSCN7991

DSCN7954

DSCN7953

DSCN7952

DSCN7951

DSCN7950

DSCN7998 kopia

DSCN7996 kopia

DSCN7995

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *