beauty-354565_960_720

Mianem singla określa się osoby, które są w wieku 25 – 40 lat. Zazwyczaj są to osoby, które mieszkają w dużych miastach. Ich życie koncentruje się na pracy, samorozwoju, rozrywce, podróżach oraz życiu towarzyskim. Ponad to zwykle są to ludzie, których cechuje dobre wykształcenie oraz samodzielność finansowa. Mieszkają w jednoosobowych gospodarstwach domowych. Życie w pojedynkę bywa ciężkie, jednak polskie singielki idealnie radzą sobie z wyzwaniami, jakie codziennie napotykają.

  • Problem z samochodem.

Wymiana oleju, opon czy przegląd techniczny. W sumie rzeczy, które są do ogarnięcia. Ale co, jeśli przydarzy nam się awaria na środku ulicy? Właściciele serwisów samochodowych pomyśleli o kobietach i stworzyli specjalnie dla nich auto concierge. Jest to usługa, która polega na kompleksowy serwisie samochodowym. Działanie, jakie musi wykonać kobieta, to zgłoszenie awarii przez telefon, gdyż o przeglądach oraz wszelkich innych wymianach będą przypominać pracownicy serwisu. Płaci się tylko za wykonanie usługi i nie ponosi kosztów za usługi dodatkowe.

  • Problemy w domu.

Zastanawiałaś się kiedyś jak poradzić sobie z domowymi usterkami? Ubezpieczając siebie lub mieszkanie należy wybrać ofertę, która zawiera darmowy pakiet home assistance. W jej skład wchodzą usługi fachowców od domowych usterek, czyli m.in. Hydraulika, elektryka, szklarza czy ślusarza. Wszystkie usterki są zgłaszane pod jednym numerem telefonu. Dzięki temu pakietowi nie ponosimy kosztów roboczych, jedynie można dopłacić do wykorzystanych przez fachowca materiałów.

  • Pieniądze.

Myślałyście nad tym jak radzić sobie wtedy, kiedy mamy tylko jedną wypłatę? Kiedy żyjemy w pojedynkę, to ma to swoje konsekwencje finansowe. Raty kredytów, rachunki za media czy abonamenty – wszystko należy pokrywać z jednej pensji. A do tego dochodzą jeszcze wydatki związane z jedzeniem czy ubraniami. Musisz nauczyć się łączyć ze sobą usługi. Na rynku są dostępne pakiety, dzięki którym można płacić jeden rachunek za abonament, komórkę, telewizję i internet. Następnie, włączmy tryb oszczędny. Poziom z jakim zużywamy energię trzeba zmniejszyć. Idealnie okażą się żarówki energooszczędne i unikanie zostawiania sprzętu elektronicznego w trybie czuwania.

  • Zdrowie.

Nawet jeżeli przestrzegasz zasady zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia, to zdrowie może odmówić posłuszeństwa. Chroba lub kontuzja, która wymaga wielomiesięcznej rehabilitacji. Co robić w takiej sytuacji? Pakiet ubezpieczeniowy został przygotowany z myślą o singlach. Gwarantują one pomoc w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub pobytu w szpitalu, jak i wsparcie finansowe na rehabilitację i leczenie. Uwzględniają dodatkowe usługi, w tym ubezpieczenie OC na wypadek nieumyślnego wyrządzenia komuś krzywdy i opiekę na zwierzątkiem podczas hospitalizacji.

Jak więc w łatwy sposób sprostać wyzwaniom?

Rozwiązanie naprawdę nie jest czymś trudnym. Wystarczy tylko i wyłącznie nauczyć się w sposób umiejętny korzystać z pakietów, które zostały stworzony pod kontem potrzeb, jakie są związane z byciem singielką.

Podobne wpisy:

Wybrane dla Ciebie

Lubimy próbować nowych smaków i urozmaicać swoje posiłki wsypując do nich przyprawy czy dodatki. Każda potrawa może smakować zupełnie inaczej,