Shadow

Jaki makijaż do czerwonej sukienki?

czerwona sukienka

Sezon karnawałowo – studniówkowy za pasem czas więc pomyśleć nad kreacją oraz odpowiednim do niej makijażem. Bardzo popularne na takie okazje są czerwone suknie i sukienki. Jaki makijaż do czerwonej sukienki wybrać?

Dobór odpowiedniego do sukienki makijażu to połowa dobrej zabawy na imprezie. Trzeba czuć się dobrze i w kreacji i w makijażu, musi to też ze sobą współgrać – w przeciwnym razie z imprezy będzie klapa. Jaki więc makijaż pasował będzie do czerwonej sukienki?

Dużo zależy od kroju sukienki – jeśli jest to sukienka prosta można nieco poszaleć z makijażem, jeśli zaś jest to suknia typowo balowa makijaż powinien być delikatny. Najpopularniejszy makijaż do czerwonej sukienki to delikatne podkreślenie oczu czarną kredką oraz wytuszowanie grubo rzęs oraz nałożenie perłowych cieni na powieki i podkreślenie ust czerwoną pomadką.

Można też wykonać tzw. smokey eyes, które również znakomicie sprawdzają się przy czerwonych kreacja, ale tylko tych prostych. Przy prostych czerwonych kreacjach można poszaleć również z fioletem, czy z popielatym błękitem lub różami.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *