Shadow

Jak zachować się na randce?

jak-zachowac-sie-na-randce

Jak wiadomo każdemu, bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. To od pierwszej randki zależy, czy będą następne. Na to jak wypaść na pierwszej randce składa się wiele czynników, warto sobie je trochę przybliżyć, żeby uniknąć niepotrzebnych gaf.

Wygląd. Na pewno ważną kwestią jest wygląd. To jest pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę przy pierwszym spotkaniu, dlatego warto poświęcić trochę więcej czasu niż zwykle. Trzeba przede wszystkim dopasować swój strój do miejsca, do którego się wybieracie. Jak zamierzacie aktywnie spędzać czas, uprawiać jakiś sport to zapomnij o obcisłych ubraniach, butach na obcasie, i mocnym makijażu, bo będziesz wyglądać po prostu śmiesznie. Idąc jednak na imprezę możesz ubrać coś seksownego i obcisłego i zrobić mocniejszy makijaż, jednak nie przesadzaj, żebyś nie została źle odebrana. Wbrew pozorom większość facetów raczej ceni naturalność dziewczyn, dlatego ważne jest by to dobrze wyważyć. Najważniejsze, żebyś ubrała to w czym dobrze się czujesz, żeby nie tracić pewności siebie.

Zachowanie. Na pewno bardzo dobrze wypadniesz, jak będziesz umiała się właściwie zachować. Najważniejsze jest to, żebyś mimo wszystko była sobą. Warto jest jednak często się usmiechać i pokazywać swoje pozytywne podejście do życia, takie osoby są zawsze bardzo lubiane. Ważne jest, żebyś była pewna siebie i miała poczucie właśnej wartości. Pamiętaj o zasadzie, że ludzie postrzegają Cię tak, jak sama o sobie myślisz. Dlatego dobrze jest po prostu polubić samą siebie i to pokazywać. Warto jednak znaleźć granicę pomiędzy cenieniem siebie, a zbytnią zuchwałością. Wyluzuj się, nie denerwuj się, bo będzie to widoczne. Pokaż się z jak najlepszej strony, pokaż, ze masz coś do powiedzenia. Nie doprowadź jednak do tego, żeby chłopak, z którym się spotkałaś nie umiał przez to dojść do słowa. Musisz być też dobrym słuchaczem. Pozwól facetowi być dżentelmenem i skutecznie doceniaj każdy taki gest z jego strony, chociażby poprzez miły uśmiech.

Pożegnanie. Miło będzie, jeśli powiesz, że bardzo Ci się podobało i dziękujesz za spotkanie. Wyraź chęć kolejnego spotkania, ale nie naciskaj na to. Najlepiej wyraź samą chęć ponownego spędzenia czasu wspólnie, a resztę już zostaw facetowi. Pokaż, że wiesz czego chcesz, ale nie zamierzasz sama o to zabiegać. Dobrze zrobisz, jak wyraźnie okażesz zainteresowanie. Facet, któremu będzie zależało na Tobie, będzie już wiedział co z tym zrobić. Jeżeli nic nie zrobi, to oznacza, że nie warto nawet sobie nim zawracać głowy.

Znasz już najważniejszcze kwestie, na które należy zwrócić uwagę, żeby dobrze wypaść na pierwszej randce. Teraz wystarczy wybrać sobie jeszcze kilka tematów do rozmowy, żeby nie pojawiała się niezręczna cisza i do dzieła! Idź się szykuj!

Powodzenia i zapraszam jeszcze do posłuchania randkowej piosenki Kombi „Nasze Rendez Vous” 🙂

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *