Shadow

Jak sprawić, by jesień była piękna: 3 wskazówki

Liście opadają, a pogoda się ochładza, co może oznaczać tylko jedno: czas przygotować się do jesieni! Ale jak możesz upewnić się, że ta jesień będzie tak piękna, jak to tylko możliwe? Oto trzy wskazówki:

Udekoruj swój dom jesiennymi liśćmi.

Idź na polowanie na liście z rodziną lub przyjaciółmi. To świetna aktywność do wspólnego wykonywania, a także świetny sposób na ćwiczenia na świeżym powietrzu. Dodatkowo w ten sposób znajdziesz najpiękniejsze liście!

Nazbieraj liści i użyj ich do dekoracji ścian lub okien. Jest to świetny sposób na przeniesienie piękna natury do domu, a także bardzo łatwy do zrobienia. Po prostu wciśnij liście między dwa kawałki papieru woskowanego, a następnie użyj taśmy lub kleju, aby przymocować je do ściany lub okna.

Zrób girlandę z liści lub wieniec. To świetny sposób na dodanie świątecznego charakteru do swojego domu na jesień. Po prostu zwiąż kilka liści razem z żyłką lub wstążką lub utwórz wieniec, przyczepiając je do drucianej ramy.

Ciesz się jesienną pogodą.

Jesień to idealny czas, aby wyjść na zewnątrz i cieszyć się chłodniejszą pogodą. Wybierz się na spacer po lokalnym parku i podziwiaj zmieniające się liście, odwiedź grządkę dyni lub sad jabłkowy lub zbierz się przy ognisku z przyjaciółmi, aby zrobić s’mores. Bez względu na to, jak zdecydujesz się cieszyć jesienną pogodą, poświęć trochę czasu, aby docenić wszystko, co ma do zaoferowania jesień!

Dodaj kilka przytulnych akcentów do swojego domu.

1. Wydobądź jesienne pachnące świece. Świece to świetny sposób na dodanie nastroju i ciepła do każdego pomieszczenia. I nie ma nic lepszego od zapachu jesiennych świec, który wprawi Cię w nastrój na sezon! Szukaj zapachów takich jak dynia, jabłko, cynamon czy żurawina.

2. Zrób garnek zupy lub chili. To idealna pora roku na komfortowe jedzenie! Niezależnie od tego, czy zrobisz własną od podstaw, czy po prostu podgrzejesz puszkę zupy, nic nie przebije miski gorącej zupy w chłodny dzień. Chili to kolejna świetna opcja – i jest łatwa do zrobienia w dużych partiach, dzięki czemu możesz mieć resztki na lunch przez cały tydzień!

3. Udekoruj swój dom poduszkami lub kocami w stylu jesiennym. Gdy temperatury zaczynają spadać, miło jest mieć w domu kilka dodatkowych, przytulnych akcentów. Zarzuć na kanapę poduszki w jesiennym stylu lub nałóż koc na swoje ulubione krzesło do czytania. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś, gdy przytulisz się do domu w zimną noc!

Przeczytaj także