Shadow

Jak poderwać faceta – 10 skutecznych porad

jak poderwać faceta

jak poderwać faceta

Kobiety od wieków chcą się podobać mężczyznom. Ubieranie ślicznych sukienek i wyzywający makijaż. Czy na pewno to działa na facetów? Oczywiście, że… NIE. Facecie są prości. Jak poderwać faceta?

1. Uśmiech

Uśmiech na twarzy kobiety skierowany w stronę faceta działa jak magnes. Nie oprze się pięknemu uśmiechowi i twojemu pozytywnemu wizerunkowi, jaki stwarzasz poprzez uśmiech.

2. Oczy

Gdy patrzysz mu prosto w oczy on wie, że to spojrzenie jest dla niego. Poprzez patrzenie prosto w oczy jesteś szczera i otwarta, co bardzo się podoba mężczyznom. Kiedy z nim rozmawiasz nie trać kontaktu wzrokowego, lecz uważaj by twój wzrok nie stał się natarczywy. To może go skutecznie odstraszyć.

3. Dotyk

Dzięki dotykowi nawiążesz kontakt nie koleżeński, ale przyjacielski. A to już jest krok w stronę związku. Spróbuj nawiązać kontakt cielesny. Dotknij jego nogi, poklep po ramieniu lub złap za rękę. Każdy gest będzie dobry by złapać kontakt cielesny.

4. Bądź sobą

Kiedy zamierzasz poderwać faceta. Bądź spontaniczna i naturalna. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Najlepiej pokazać w trakcie rozmowy swoje najlepsze cechy.

5. Wygląd

Pierwsze wrażenie zawsze jest najważniejsze. Czy to w kontaktach damsko – męskich czy też przy poznawaniu nowych ludzi. Wyglądaj dobrze. Bądź elegancka, ale nie wyniosła. Makijaż musi być najbardziej naturalny jaki się da. Nie nakładaj tzw. tapety. Mężczyznom się to nie podoba. Uważaj też na to by nie ubierać zbyt obcisłego stroju, gdyż w ten sposób podkreślasz niedoskonałości figury. W odwrotną stronę zaś stronę, nie ubieraj zbyt luźnych ubrań bo to cię będzie pogrubiać.

6. Zachowanie

Zachowuj się jak dama, ale bez przesady. Pamiętaj, że gdy siedzicie w jakiejś restauracji nie możesz się zachowywać jak prosiaczek. Uważaj jak jesz czy pijesz. Poplamione ubranie nie wygląda estetycznie i raczej nie spodoba się to facetowi z którym jesteś.

7. Bądź pewna siebie

Nie bój się pierwsza zagadać. Mamy równouprawnienie. Każdy mężczyzna lubi być podrywany. Podnosi to jego ego o 100%. Dodatkowo jeżeli kobieta jest dla niego atrakcyjna jest w niebo wzięty, a co za tym idzie – Masz go w garści.

8. Nie stawiaj wygórowanych wymagań

Każda kobieta marzy o księciu z bajki na białym koniu, ale opamiętaj się kogoś takiego na świecie nie ma. Mężczyźni mają wady i trzeba je zaakceptować. Pamiętaj, że ty też masz wady, a on w końcu je zobaczy. Nie oceniaj mężczyzn po pierwszym spotkaniu. Umów się z nim z 3 razy. Może okazać się, że kolejne spotkania będą dla was większym przeżyciem niż pierwsze na którym zawsze jest skrępowanie i trudno złapać kontakt.

9. Uważaj co mówisz.

Nie mów totalnie głupich i bezsensownych rzeczy, bo uzna cię za głupią. Nie używaj też wulgaryzmów. To go odstraszy.

10. Zainteresowanie

Żeby go zainteresować rozmową dowiedź się co go interesuje i zacznij z nim o tym rozmawiać. Nie przejmuj się tym, że nic na ten temat nie wiesz. Ważne jest zainteresowanie pasjami faceta. Jeżeli pokażesz, że to co mówi jest dla ciebie interesujące, wiedz że już jest twój.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *