Shadow

Jak pobudzić erotyczne zmysły swojego partnera?

Jesteś w kilku lub nawet kilkunastoletnim związku ze swoim partnerem i myślisz, że nie ma już między Wami namiętności? Zaczyna się od zmęczenia i bólu głowy, a kończy się nawet na rozstaniu. Kiedy monotonia zakradnie się do sypialni, to życie erotyczne przestaje dawać satysfakcję i przyjemność. W jaki sposób możesz temu zapobiec?

Koniec z rutyną!

Za każdym razem gra wstępna wygląda tak samo? To pierwszy krok do rutyny i monotonii w związku. Zerwij z rutyną i zrób coś spontanicznego lub szczerze porozmawiajcie ze sobą o swoich pragnieniach. Otwórzcie się na nowe doświadczenia – być może lubicie coś, o czym nie mieliście nawet pojęcia!

Zmieńcie miejsce

Jeżeli uprawianie seksu ograniczało się tylko do Waszej sypialni to pomyśl o zmianie miejsca. Może być to nawet sąsiedni pokój, stół w salonie czy pralka w łazience. Kochać można się wszędzie – wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Do tej pory uprawialiście seks tylko w klasycznych pozycjach? Spróbujcie to zmienić! Seks pod prysznicem można uprawiać w zasadzie tylko na stojąco…

Jeden z czterech zmysłów – wzrok

Mężczyźni są wzrokowcami – nie wiemy tego od dziś. Wystarczy niewielka zmiana w wyglądzie, aby Twój partner był zaciekawiony. Jeżeli chcesz nacieszyć jego oko przed tym, jak wpadniecie w wir erotycznej namiętności to dobrym rozwiązaniem może okazać się koszula erotyczna. 

Nikt nie powiedział, że aby się wygodnie wyspać należy spać w bawełnianych koszulach nocnych bądź w za dużej koszulce i krótkich spodenkach. Raz na jakiś czas można podkręcić temperaturę w sypialni za pomocą seksownych koszul nocnych. Na rynku są dostępne różnorodne wzory, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a Twój partner będzie zachwycony!

Słuch

To nie mit – słowa, które są wypowiadane podczas seksu potrafią działać niezwykle pobudzająco. Nie wstydź się więc mówić o swoich uczuciach i pragnieniach podczas zbliżeń – oczywiście nieco ściszonym tonem…

Zapach 

Podniecenie mogą wywoływać ulubione perfumy, naturalny zapach ciała czy nawet ulubione świeczki. Przypomnij sobie jaki zapach uwielbia Twój partner i postaraj się go wykorzystać.

Smak

Bez problemu w tej kwestii sprawdzi się klasyka, czyli rozpuszczona czekolada bądź bita śmietana. Możesz również zasłonić oczy swojemu partnerowi, a następnie wkładać mu do ust małe smakołyki co jakiś czas zastępując je pocałunkami.

Dotyk

Może on zdziałać bardzo dużo. Zamiast gwałtownie do siebie przylegać postaw na coś delikatnego, jak chociażby piórko, kwiaty czy kostkę lodu. Jest to duże pole do popisu, a ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Erotyczne koszulki w sklepie Secret Place

Secret Place to ekskluzywny sklep erotyczny posiadające dwa salony stacjonarne. Pierwszy z nich znajduje się w centrum Warszawy, niedaleko Ronda ONZ na ulicy Prostej 2/14. Drugi natomiast jest w Poznaniu przy ulicy Szkolnej 17. Secret Place posiada również stronę internetową, na której znajduje się szeroki wybór erotycznych koszulek nocnych i nie tylko!

Przeczytaj także