Shadow

Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

W bieliźnie spędzasz zwykle cały dzień. Dlatego też tak istotne jest, byś nie tylko czuła się w niej jak zmysłowa bogini, ale także by była ona wygodna i zapewniała Ci maksimum komfortu. Marka Triumph od lat znana na rynku bieliźniarskim ze swojego innowacyjnego podejścia do tworzenia produktów, dziś zaprasza Cię do świata biustonoszy z linii Triumph Amourette – dzięki nim od nowa zdefiniujesz pojęcie piękna, zmysłowości i komfortu.

Nie tylko obwód pod biustem

Niezależnie od tego, czy wybrany przez Ciebie stanik jest wykonany w całości z koronki, czy innego rodzaju materiałów, musisz precyzyjnie określić, jaki ma mieć rozmiar pod biustem. Nie warto liczyć na rozciągnięcie się materiału – zwykle i tak to nastąpi, jednak zanim elastyczny pasek idealnie dopasuje się do kształtów twojego ciała, musiałabyś trochę pocierpieć – tego nie zakładamy.

Zmierz dokładnie obwód biustu na linii sutków – w ten sposób łatwiej będzie określić rozmiar miseczki. Pamiętaj także o tym, że każdy producent ma swoją tabelę rozmiarów, którą zwykle zamieszcza przy każdym modelu, byś mogła precyzyjnie określić rozmiar, którego potrzebujesz.

Triumph Amourette – wiemy, że jesteś wyjątkowa

Hasło marki #TogeatherWeTriumph, zwraca uwagę na kobiecą siłę, która potrafi przenosić góry. Zależy nam, abyś tak właśnie się czuła, dlatego też asortyment dostępny w sklepie bielizna-anna.pl został specjalnie wyselekcjonowany. Stale nawiązujemy współprace z markami, które dostarczają nam modeli najwyższej jakości. Stawiamy na polskie marki, jak również uznane marki zagraniczne, znane na rynku z odpowiedzialnej produkcji oraz stawiania na wygodę i wspaniałą estetykę produktów.

Wiemy, że jesteś wyjątkowa. Dlatego też staramy się na co dzień dostarczać Ci jak najwięcej elementów, które podkreślą lub wydobędą Twoją kobiecą moc. Biustonosz Triumph Amourette z pewnością doda Ci pewności siebie, której nigdy nie powinno Ci brakować – w końcu zasługujesz na to, co najlepsze.

Przeczytaj także