Shadow

Co powiesić na ścianie?

Ścianę można ozdobić na wiele sposobów. Chociaż wciąż najbardziej popularne jest wieszanie obrazów, to jednak nie do każdego wnętrza one pasują. Nowoczesne mieszkania, potrzebują nowoczesnych rozwiązań! Wiele osób decyduje się na zawieszenie zdjęć, głównie tych, które wywołują pozytywne wspomnienia. Ulubione zdjęcia można zawiesić na ścianie w różnej formie! I nie zawsze musi być to standardowe zdjęcie w ciekawej ramce lub antyramie!

Wspomnienia na fotoplakatach

Fotoplakaty to ciekawa forma na wydrukowania zdjęcia. Plakaty mogą zawierać różne motywy, jeśli akurat nie masz fotografii, która nadawałaby się najlepiej do druku, ale znalazłeś grafikę lub zdjęcie w sieci, które możesz upublicznić, to fotoplakat jest świetnym rozwiązaniem. Otrzymasz oryginalny plakat, pasujący do Twojego wnętrza. Często ogólnodostępne plakaty nie spełniają swojej roli i brakuje im charakteru. A może, zależy Ci na bardziej spersonalizowanym plakacie, aby zrobić komuś niespodziankę? Do plakatu możesz dodać swój ulubiony cytat. Fotoplakat to oryginalny prezent dla kogoś bliskiego! Fotoplakat może okazać się najlepszą pamiatką i prezentem na różne okazje. Tym bardziej jeśli posiadacie wspólne zdjęcia. Do takiej fotografii można dodać napisem, który opisuje waszą relację. Fotoplakat na ścianie to najlepsza motywacja na każdy dzień, a także element dekoracyjny. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Zdjęcie w dużym formacie pięknie prezentują się w każdym wnętrzu! Fotoplakaty najlepiej umieścić w oryginalnej ramce, ale świetnie będą wyglądały też w antyramie. 

Fotoobrazy na płótnie

Innym sposobem na wydrukowanie zdjęć w dużym formacie to fotoobraz na płótnie. Wszystkie fotoobrazy są wykonywane na płótnie malarskim, dzięki temu efekt końcowy jest bardzo wysokiej jakości. Zdjęcia wydrukowane na płótnie są wysokiej jakości. Fotoobrazy na płótnie wykonane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Daje to gwarancję wysokiej jakości wydruku. Fotobrazy nie potrzebują żadnych dodatkowych ramek. Fotoobraz na płótnie można stworzyć w różnych wymiarach. Taki wydruk od razu można powiesić na ścianie. Fotobraz na płótnie ozdobi każde wnętrze i sprawi, że będzie ono bardziej przytulne. To świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu lub urodziny. Na fotoobrazie na płótnie można zamieścić personalizowane zdjęcia, ale też grafiki czy inne motywy, które wiesz, że spodobają się obdarowanej osobie, albo takie, które sam zawiesisz na swojej ścianie. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. 

Przeczytaj także