Shadow

Historia zabawek dla chłopców Bruder

Niemiecka doskonałość inżynieryjna to nie tylko świetne konstrukcje biurowców, dbałość o szczegóły w branży motoryzacyjnej czy wszechobecne planowanie. Umiłowanie Niemców do detali widać przede wszystkim w zabawkach dla najmłodszych. Z tego powodu powstała firma Bruder.

Bruder to rodzinna firma, której początki sięgają 1926 roku, kiedy to Paul Bruder, próbując znaleźć pracę, zajął się wytwarzaniem drobnych mosiężnych elementów do prasy ręcznej. Wytworzone produkty sprzedawał głównie fabrykom zabawek, np. do stworzenia zabawkowych trąbek. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie produkcją różnorodnych narzędzi. Dopiero w późnych latach 50’ XX wieku, Heinz Bruder stworzył pierwszą maszynę do produkcji plastikowych elementów. Tak powstała jedna z pierwszych na świecie fabryk produkujących małe, plastikowe zabawki dołączane do słodyczy.

W miarę rozwoju technologicznego i wdrażaniu coraz to nowych rozwiązań, zaczęły powstawać pierwsze na świecie zabawkowe pojazdy, które są wiernym odwzorowaniem oryginałów. Do tej pory, spośród wszystkich firm zabawkarskich, nie ma takiej, która powtórzyłaby sukces Bruder.

Niemiecka precyzja wykonania zabawek zachwyciła nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim dzieci. Chłopcy powyżej drugiego roku życia doceniają możliwość wielogodzinnych zabaw ulubioną koparką widzianą na placu zabaw niedaleko domu czy kombajnem, jakiego używają rolnicy na wakacjach u babci na wsi.

Dziecięca radość podczas zabawy jest dla Bruder motorem napędowym do tworzenia kolejnych arcydzieł zabawkarskich.
Ideą stworzenia zabawek tak wiernych oryginałom jest daleko idąca korzyść z zabawy nimi. Firma Bruder jest zdania, że te zabawki pozwolą dzieciom na namiastkę dorosłego świata. Zabawa to nie tylko przyjemne spędzenie czasu, ale głównie nauka umiejętności, które mogą wykorzystać w dorosłym życiu. Funkcjonalność każdej koparki dla dzieci czy zabawkowego traktora pomoże im w zrozumieniu technologicznych niuansów i zawiłości. Kto wie – może Wasz maluch po przygodach z zabawkami Bruder, zacznie marzyć o zostaniu inżynierem?

Marka doskonale zdaje sobie sprawę, że nie tylko do dzieci musi dotrzeć, ale również do rodziców. Z tego względu, Bruder postawiło na wysokiej jakości materiały tak, by każda zabawka była bezpieczna.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *