Shadow

HARIBO potwierdza otwarcie pierwszego w Polsce sklepu!

HARIBO potwierdza, że pod koniec sierpnia otwarty zostanie pierwszy w Polsce firmowy sklep marki. Wielbiciele żelek, pianek i gum rozpuszczalnych będą mogli robić zakupy w sklepie HARIBO, zlokalizowanym w warszawskim centrum outletowym FACTORY Ursus.

HARIBO – smak radości dla dzieci i dorosłych!

HARIBO to marka uwielbiana przez dużych i małych miłośników żelek. Od ponad 100 lat HARIBO daje radość dzieciom i dorosłym, oferując różnorodny asortyment żelek i pianek. W pierwszym w Polsce firmowym sklepie HARIBO zaoferuje swoim fanom bestsellery marki i nowości, a także produkty unikatowe, niedostępne w tradycyjnej sprzedaży, oraz akcesoria związane z HARIBO. Dodatkowo w strefie pick&mix będzie możliwość samodzielnego przygotowania ulubionej kompozycji żelek.

„HARIBO to marka nowoczesna, świadomie budująca swoją ofertę i ekspert w kategorii żelek. Przygotowując pierwszy w Polsce sklep firmowy zależało nam, by te atrybuty były widoczne dla naszych klientów. Dlatego każdy kto przekroczy próg sklepu HARIBO, znajdzie się w kolorowym, pełnym radości świecie marki. Podkreślać to będzie zarówno nowoczesny design, jak i różnorodna oferta z unikalnymi produktami oraz gadżetami. Dodatkowo nowo otwarty, wyjątkowy sklep HARIBO to dla nas okazja, by jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych odbiorców, ponieważ silne więzi z konsumentami, obok jakości produktów, są dla marki HARIBO priorytetem” – mówi Anna Stróżyńska, Dyrektor Marketingu HARIBO Polska.

HARIBO zadebiutuje z pierwszym sklepem w FACTORY Ursus w Warszawie

Firmowy sklep HARIBO będzie komfortową i pełną kolorów przestrzenią, w której klienci odnajdą ulubione produkty i akcesoria. Zajmie on powierzchnię 109 m2 w warszawskim centrum outletowym FACTORY Ursus. To największa sieć outletów w Polsce, zarządzana przez NEINVER – lidera rynku w Polsce i Hiszpanii oraz wiodącego operatora tego segmentu w Europie.

„Outlety FACTORY nie po raz pierwszy stały się miejscem debiutu znanej, światowej marki na polskim rynku. To centra pozytywnych doświadczeń zakupowych, kojarzone z ofertą wyjątkowych marek w zawsze atrakcyjnych cenach. Sklep HARIBO doskonale uzupełni ofertę dodatkową outletu FACTORY Ursus, stawiając z pewnością mocny krok na lokalnym rynku w Polsce” – mówi Natalia Wiśniewska, Marketing Manager NEINVER.

Marka, która stale się rozwija

Żelki i pianki to bardzo ważna kategoria słodyczy w segmencie cukierków paczkowanych. Badania pokazują, że żelki i pianki kupowane są już przez ponad 60%* gospodarstw domowych w Polsce, a potencjał kategorii nadal nieustannie rośnie poprzez wprowadzanie innowacyjnych produktów i smaków.

„Żelki i pianki to kategoria, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem konsumentów, dlatego warto w nią inwestować. Jako marka HARIBO jesteśmy liderem rynku i od kilku lat odnotowujemy systematyczny, dwucyfrowy wzrost sprzedaży. Pokazuje to, że Polacy pokochali owocowe żelki, szczególnie te oryginalne pod marką HARIBO. Cieszą się one dużym zainteresowaniem we wszystkich grupach wiekowych, bo doskonale wpisują się w potrzeby konsumentów. Nasi nabywcy uwielbiają produkty HARIBO za różnorodność smaków, kształtów i tekstur. Chcemy, aby nasi konsumenci mogli z łatwością kupić swoje ulubione produkty, dlatego pracujemy nad ciągłą poprawą dystrybucji i widoczności naszych produktów. Nasz firmowy sklep to dodatkowy krok w stronę rozszerzania dostępności oraz zaproszenie do świata radości dla wszystkich fanów HARIBO” – mówi Wiesław Piątek, Prezes HARIBO Polska.

W firmowym sklepie HARIBO znaleźć będzie można zarówno atrakcyjny asortyment oryginalnych produktów HARIBO, jak i różnorodną ofertę gum rozpuszczalnych MAOAM.

*HARIBO za GfK Polonia, Panel Gospodarstw domowych, kategoria: żelki, pianki i pianko-żelki, rynek: Cała Polska, cała populacja gospodarstw domowych, fakt: penetracja, okres: rok 2020

HARIBO

HARIBO to lider na rynku żelek i pianek oraz marka uwielbiana przez dużych i małych miłośników słodyczy. Od ponad 100 lat niesie ona radość dzieciom i dorosłym, wyróżniając się wysokiej jakości produktami, które łączą pyszne owocowe smaki z różnorodnymi kształtami.

Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są kultowe Złote Misie, które stały się synonimem żelek. Oferta produktowa HARIBO obejmuje także różnorodne żelki owocowe, kwaśne czy mleczne. Dostępne są także warianty wegańskie i wegetariańskie oraz pianki HARIBO Chamallows. W portfolio HARIBO znaleźć można także bogatą ofertę soczystych gum rozpuszczalnych MAOAM.

W pysznej i kolorowej ofercie HARIBO każdy znajdzie coś dla siebie!

Outlety FACTORY

FACTORY to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć outletów w Polsce, zlokalizowanych w czterech miastach: w Warszawie (FACTORY Ursus i FACTORY Annopol), Krakowie, Poznaniu i Gliwicach. Na łącznej powierzchni ponad 87 000 m² centra gromadzą ofertę ponad 180 marek lokalnych i światowych segmentu premium i mid-mass market w stale obniżonych cenach. To blisko 460 salonów outletowych niemal wszystkich branż – od mody dla wszystkich grup wiekowych, obuwia i akcesoriów, przez biżuterię, bieliznę i sport, po artykuły dla domu, kosmetyki oraz ofertę kawiarni i restauracji.

FACTORY Ursus jest zlokalizowane w zachodniej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie stołecznej obwodnicy, z łatwym dojazdem do centrum miasta, zarówno własnym samochodem jak i komunikacją publiczną.

W 2022 roku sieć FACTORY otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera jakości, przyznawane na podstawie ogólnopolskiego badania konsumentów.

Przeczytaj także