Shadow

Fachowe porady? Mojekspert.pl!

Poszukując porad finansowo-prawnych natrafiłam na portal mojekspert.pl. Zaskoczył mnie swoją przejrzystością i bardzo merytorycznym podejściem. Postanowiłam więc podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami.

Witryna mojekspert.pl powstała z myślą o wciąż rozwijającym się zapotrzebowaniu na specjalistyczne i fachowe porady m.in. prawne i finansowe. W czasach, gdzie z każdej strony atakowani jesteśmy różnego rodzaju pułapkami prawnymi czy finansowymi – zawsze warto zasięgnąć porady profesjonalisty. Ponadto jest to doskonałe miejsce dla ekspertów, chcących poszerzyć swój zasięg i rozpoznawalność oraz rozwinąć się w swojej dziedzinie. Na czym polega baza ekspertów?

Na mojekspert.pl znajduje się baza, do której wciąż napływają nowi członkowie. Dzięki temu tworzy się ogólnopolska sieć doradców, którzy całodobowo są dostępni i chętni do udzielenia wskazówek. Każdy z nich posiada na stronie własny profil wraz z danymi kontaktowymi, za pomocą których można umówić się na spotkanie bądź zasięgnąć porady drogą elektroniczną. Po za podstawowymi informacjami na temat eksperta znajdziemy również wachlarz specjalizacji, którymi dana osoba się zajmuje, abyśmy mieli jak najlepszy pogląd na wszystkich członków bazy i zdecydowali się na najbardziej odpowiadającego naszym oczekiwaniom specjalistę. Dobór kryteriów w pełni usatysfakcjonuje i zaspokoi potrzeby użytkownika. W pełni czytelny i przejrzysty profil ekspertów bez problemu pozwoli odnaleźć odpowiedniego fachowca.

Poza oczywistą ideą platformy, jaką jest pomoc prawna istnieje również ogromna możliwość rozwoju i budowy rozpoznawalności ekspertów w bazie. Specjalistom oferowane są korzystne warunki rejestracji oraz prezentacji swojej działalności, wiedzy i doświadczenia, przy jednoczesnym zwiększeniu zasięgu dotychczasowej działalności. Platforma funkcjonuje od niespełna miesiąca, a jej popularność z dnia na dzień wzrasta, codziennie serwis odwiedzają dziesiątki nowych użytkowników. Jest to zatem bardzo szybki i skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów, a każdy z ekspertów ma szansę udowodnić, że jest najlepszy w swojej dziedzinie. Dodatkowym atutem jest to, że wszystkie publikacje ekspertów udostępniane są w mediach społecznościowych, dzięki czemu zasięg przekazu jest jeszcze szerszy! Rejestracja w serwisie trwa kilka minut, a daje niesamowitą okazję do autopromocji i rozwoju. Gwarancją uzyskania sukcesu jest również systematycznie pozycjonowanie serwisu, globalnie oraz lokalnie.

Niesamowitą zaletą platformy jest to, że dostęp do niej jest całodobowy, tak więc o każdej porze użytkownicy posiadają możliwość skontaktowania się z prawnikiem, księgowym, doradcą finansowym czy specjalistą ds. ubezpieczeń, zapewniając poufność i oszczędność czasu. Od teraz nie ma konieczności szukania specjalisty, przekopując cały Internet, prasę czy inne źródła informacji. Wszystko to dostępne jest w jednym miejscu, dzięki czemu możliwy jest szybki kontakt z wybranym ekspertem poprzez kliknięcie opcji „wyślij e-mail”. Po tej czynności wyświetli się szybki formularz kontaktowy. Dla użytkowników, którzy preferują kontakt telefoniczny – wyświetlany jest numer po kliknięciu akcji „wyświetl telefon”. Z łatwością odnajdziemy też naszego eksperta stacjonarnie, gdyż wyświetlana jest mapa z dokładną lokalizacją oraz adres. Ponadto w profilu ekspertów znajdują się opinie klientów, sami również mamy możliwość dodania własnej opinii, rozróżniając poszczególne kryteria tj.: szybkość, komunikacja, skuteczność czy profesjonalizm. Z każdej kategorii użytkownik może wystawić odpowiednią ilość gwiazdek od 1 do 5. Dzięki temu tworzy się bogata sieć rankingowa członków bazy. Poza opiniami dostępne są także referencję, z którymi każdy klient może się zapoznać zanim zdecyduje się na danego specjalistę.

Mojekspert.pl to jedyna taka platforma, umożliwiająca szybki i łatwy kontakt z ekspertem danej branży. Dzięki temu można błyskawicznie uzyskać interesujące informacje, oszczędzając swój czas i nerwy.

Osobiście mogę polecić portal – działa naprawdę sprawnie, jest intuicyjny i przede wszystkim pomocny. Jeśli jesteś ekspertem to zachęcam do rejestracji – dla ułatwienia podrzucam link do niej: https://www.mojekspert.pl/register/

screen_8

screen_9

screen_1

screen_2

screen_3

screen_4

screen_5

screen_6

screen_7

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *