Shadow

Dermatolog Warszawa – oferta zbiegów w gabinecie Bella

Zdrowa i promienna skóra to marzenie wielu z nas. Wraz z wiekiem dbałość o jej kondycję staje się coraz ważniejsza, a z pomocą innowacyjnych zabiegów dermatolog pomaga nam osiągnąć upragnione rezultaty. Warszawski gabinet kosmetyki lekarskiej Bella wyróżnia się wysokim standardem opieki oraz szeroką ofertą zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

Gabinet kosmetyki lekarskiej Bella wyróżnia się na tle innych salonów kosmetycznych bogatą ofertą zabiegów dostosowywanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii gabinet Bella jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów także w obszarze dermatologii. Sprawdź, z jakich zabiegów na zdrową skórę warto skorzystać.

Szerokopasmowe widmo światła

BBL, czyli szerokopasmowe widmo światła, to innowacyjna technologia wykorzystywana w dermatologii estetycznej do poprawy kondycji skóry. BBL wykorzystuje szerokopasmowe światło o długości fali 420 nm -1400 nm, dedykowane do leczenia zmian barwnikowych, rumienia, trądziku oraz poprawy napięcia skóry. Dzięki autorskiemu, wieloetapowemu podejściu do leczenia antiageing, BBL eliminuje oznaki starzenia na wszystkich poziomach skóry, pozwalają szybko leczyć twarz, szyję, dekolt oraz duże obszary, takie jak plecy, nogi i ramiona. Zabieg można ograniczyć nawet do kilku minut osiągając trwałe wyniki terapii.

Poza tym powoduje odmłodzenie genów odpowiadających za procesy starzenia skóry.

LASER TULOWY o długości fali 1927nm to technologia idealna zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z medycyną estetyczną jak i dla tych z zaawansowanymi procesami starzenia ,którzy szukają odświeżenia .Frakcyjne działanie tego lasera powoduje łagodzenie zmarszczek ,poprawę napięcia skóry a przede wszystkim usuwa przebarwienia dając wspaniały efekt glow. Skóra staje się lśniąca napięta ,bardziej wypoczęta .

Laser frakcyjny erbowo-yagowy

W trakcie trwania zabiegu na skórze dochodzi do powstania mikrouszkodzeń tzw. „mikrokanalików”, które otoczone są nieuszkodzoną, zdrową skórą. Metoda frakcjonowania skutkuje szybką regeneracją, stymuluje skórę do przebudowy poprzez pobudzenie procesów naprawczych oraz syntezę nowych włókien kolagenowych i elastyny.

Wierzchnia warstwa skóry zostaje usunięta w delikatny sposób, naskórek ulega regeneracji. Tkanka zagęszcza się, co sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Pierwsze efekty (resurfacingu) laserowego zauważalne są po zakończeniu okresu rekonwalescencji, czyli fazy zaczerwienienia i złuszczania skóry, która trwa odpowiednio w zależności od intensywności zabiegu do około tygodnia. Po tym czasie cera stanie się promienna o wyrównanym kolorycie i lepszej strukturze. Proces regeneracji włókien kolagenowych i elastynowych oraz przebudowa skóry trwa aż 3‑6 miesięcy po zabiegu. Jest to czas, w którym dojdzie do pełnej regeneracji, która spowoduje lepsze napięcie skóry, spłycenie zmarszczek i redukcję blizn.

Laser frakcyjny neodymowo-yagowy to inteligentny system laserowy, który tworzy termiczne uszkodzenia głęboko w skórze. Nie działa jednak jak klasyczne lasery nieablacyjne, które dostarczają energię w postaci wiązki światła. Nowa rewolucyjna metoda (frakcjonowanie 3D) tworzy głęboko w skórze „wyspy” termicznego uszkodzenia, wysyła krótkie, bezbolesne impulsy, które rozsypują się w skórze jak płatki śniegu, tworząc trójwymiarowy frakcyjny wzór. Miejsca, gdzie koncentruje się energia są stymulowane do produkcji kolagenu. Te mikrouszkodzenia w skórze powstają znacznie głębiej niż przy tradycyjnych zabiegach laserowych, więc efekt jest bardziej spektakularny i pozwala na mocne naciągnięcie skóry. Po drugie po zabiegu nie ma podrażnienia, obrzęku i bólu. Można cieszyć się odmładzaniem bez konieczności ograniczenia codziennych zajęć.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to nowatorska metoda, która łączy w sobie działanie mikronakłuwania z falą radiową. W trakcie zabiegu mikroigły wprowadzane są w głębsze warstwy skóry, która jest jednocześnie podgrzewana przez energię radiową stymulującą procesy regeneracji skóry. Prowadzi to do redukcji zmarszczek, poprawy elastyczności skóry oraz zmniejszenia widoczności blizn. Rozwiązanie to jest całkowicie nieinwazyjne, a przy tym gwarantuje niezwykłą skuteczność przy rozmaitych problemach ze skórą.

Intensywne źródło światła

Intensywne źródło światła znane również jako IPL to innowacyjne rozwiązanie o wyjątkowo szerokim zastosowaniu. Technologia ta opiera się na impulsach świetlnych, które pozwalają na rozjaśnienie przebarwień, usunięcie naczynek krwionośnych oraz ogólne odmłodzenie skóry. IPL jest także skuteczną opcją w leczeniu trądziku i poprawie struktury skóry.

Gabinet kosmetyki lekarskiej Bella to miejsce, gdzie pacjenci mogą liczyć na najwyższy standard opieki i profesjonalizm w dziedzinie dermatologii estetycznej, a wykwalifikowany zespół kosmetologów jest w stanie zapewnić, że nasza skóra odzyska pierwotną młodość. Wybór odpowiednich zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta, dlatego gabinet Bella oferuje szeroki wybór zaawansowanych technologii oraz nowoczesne podejście do pielęgnacji skóry.

Zdjęcie przesłane przez Reklamodawcę

Przeczytaj także