Shadow

Ćwiczenia wyszczuplające palce

Jeden chce schudnąć w udach, drugi na brzuchu a trzeciemu z kolei marzy się wyszczuplenie palców. Czy to możliwe? Czy istnieją ćwiczenia wyszczuplające palce?

Tak istnieją, są do tego proste w wykonaniu, nie trzeba kupować żadnych specjalnych urządzeń i każdy może je wykonywać bez problemu w zaciszu własnego domu. Najprostsze z nich i bardzo skuteczne są wszelkie rozciągania palców. Na przykład splatamy dłonie ze sobą i wyciągamy jak najdalej przed sobą, to samo robimy splatając dłonie za plecami. Kolejne ćwiczenie rozciągające polega na wyginaniu dłoni ku tyłowi. Doskonałym ćwiczeniem jest również robienie jedną dłonią kulki z małej kartki papieru.

Do ćwiczeń palców idealne są również miękkie piłeczki, które ugniatamy palcami i w ten sposób rozciągamy mięśnie. Idealne ćwiczenie dla palców to również symulowanie gry na fortepianie lub rzeczywista gra. Palce tutaj bardzo pracują, mięśnie się szybko wydłużają i smukleją całe dłonie.

Dzięki tym kilku prostym ćwiczeniom nasze palce bardzo szybko wysmukleją a dłonie będą silniejsze i bardziej sprawne. Te ćwiczenia palców idealne są nie tylko dla tych, którzy chcą wyszczuplić palce, ale również dla osób, które dużo piszą na komputerze, grają na jakimś instrumencie. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie palce ciężko pracują i potrzebują treningu i rozciągania.

Aby wzmocnić efekty ćwiczeń warto również regularnie wcierać w dłonie dobrej jakości kremy pielęgnujące, które ujędrnią i natłuszczą skórę. Takie kompleksowe działanie szybko sprawi, że nasze palce i całe dłonie będą naszą prawdziwą wizytówką.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *