Shadow

Baby shower – akcesoria

Baby shower to przyjęcie organizowane na cześć dziecka, które niedługo pojawi się na świecie. Organizacją takiej imprezy zajmują się zawsze przyjaciółki i koleżanki przyszłej mamy. Zastanówmy się, zatem jak zrobić udane przyjęcie i jakie akcesoria są niezbędne do jego zorganizowania.

 

Przede wszystkim musimy skompletować wszystkie prezenty. Zazwyczaj są to przedmioty, które stworzą wyprawkę dla dziecka, zatem będą to: śpioszki, kaftaniki, koszulki, czapeczki, pajacyki, kocyki, pieluszki, smoczki, butelki, zabawki i wszystko to, co może się przydać dla noworodka. Wśród akcesoriów dla dziecka, warto kupić, choć kilka takich przeznaczonych dla jego mamy. Pamiętajmy o tym, bo kobieta w ciąży potrzebuje rozpieszczania i zajmowania się nią. Dobrym pomysłem będzie zatem zakup kosmetyków, apaszki czy fajnej biżuterii.

 

Kolejne akcesoria, bez których nie będzie prawdziwego baby shower, to drobne prezenty na pamiątkę dla gości. Rozejrzyjmy się, zatem za akcesoriami, które są związane z tematyką dziecięcą. Mogą to być jakieś zabawne breloki do kluczy czy małe figurki, laleczki. Warto doczepić do nich karteczki z datą imprezy i imieniem maleństwa.

 

Organizatorki przyjęcia muszą pamiętać również o ozdobach, które stworzą niepowtarzalny klimat i sprawią, że wszyscy przechodnie będą wiedzieć, że właśnie w tym domu oczekuje się na dziecko. Zatem musimy kupić takie akcesoria do ozdoby jak: lalki, misie, ubranka dziecięce. Te, które będziemy umieszczać na zewnątrz domu, mogą być rzeczami już używanymi, zatem popytajmy znajomych, którzy mają większe dzieci, na pewno chętnie oddadzą kilka przedmiotów do ozdobienia przyjęcia.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *