Shadow

Anime Vibe, czyli indywidualizm i niezależność

Już jest! Nowa kolekcja ANIME Vibe od marki Victoria Vynn. To osiem niezwykłych i intensywnych kolorów z serii Gel Polish, które sprawią, że każda kobieta oszaleje na ich punkcie!

Kolekcja ANIME Vibe, to kolory do których stworzenia, zainspirowały nas japońskie komiksy i animacje. Indywidualizm, niezależność i inne wyjątkowe cechy bohaterów towarzyszyły nam przy powstawaniu wszystkich kolorów. Soczyste, wyraziste, a do tego… świecące w ciemności!

Zdradzisz nam, po który odcień sięgniesz najpierw?

No. 305 Blue Kyouka, wyrazisty i intrygujący, delikatnie ocieplony błękit, który będzie doskonałym towarzyszem każdego dnia!

No. 306 Mint Izuku, to kolor świeżej mięty, która na myśl przywodzi wspomnienie ciepłych, letnich dni.

No. 307 Yellow Yuuga, to odcień dla tych kobiet, które pragną podkreślić swoje wiosenne i letnie stylizacje. Intensywnie żółty, słoneczny odcień sprawi, że wszystkim zrobi się gorąco!

No. 308 Orange Denki, soczysty pomarańcz, to nasz sposób na przywołanie ciepłych dni.

No. 309 Rouge Kouji, delikatny i ciepły odcień różu, który zawsze jest na czasie, a do tego… wywoła niejedną sensację!

No. 310 Pink Mina, to neonowy i ekscytujący róż, po który sięgną zdecydowane kobiety!

Jeśli nie możesz się zdecydować, czy postawić na czerwień albo róż, z pomocą przychodzi no. 311 Rose Monoru, czyli intensywny róż z lekką domieszką czerwieni.

Dla fanek klasycznej czerwieni, ale w wiosennym wydaniu powstał no. 312 Red Shoto, czyli intensywna, romantyczna czerwień!

Wypróbuj premierowe odcienie i odkryj ich wyjątkowość!

Lakiery ANIME Vibe można kupić u dystrybutorów, których lista dostępna jest na stronie www.victoriavynn.com. Po więcej informacji zapraszamy na nasze kanały Social Media: Facebook Victoria Vynn oraz Instagram Victoria Vynn

Przeczytaj także