Shadow

Buty Kazar, Lasocki, Gino Rossi – sprawdź, co marki oferują tej jesieni

Każda pora roku w modzie rządzi się swoimi prawami. Lato to czas sukienek i sandałów, zima to z kolei ciężkie płaszcze i wysokie kozaki. A co z jesienią? Jak wyglądają oferty marek we wrześniu i październiku? Sprawdź to w poniższym tekście.

Obuwie na jesień, czyli przejściowe 

Jesień to swoiste połączenie lata i zimy. Choć astronomiczna jesień zaczyna się dopiero w drugiej połowie września, to dla wielu lato kończy się wraz z wakacjami. Dlatego byliśmy zaskoczeni, gdy pierwsze dni września wyglądały niemal jak środek lipca. Wysokie temperatury i brak deszczu sprawiły, że wciąż mogliśmy cieszyć się pięknym i gorącym latem. Jednak ochłodzenie przyszło błyskawicznie i dziś żadna z nas nie pomyśli o tym, by ubrać sandały czy krótkie szorty. Na ulicach polskich miast królują już jesienne stylizacje, czyli kurtki, płaszcze, botki, a nawet i wełniane czapki oraz rękawiczki. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem rano temperatura daje odczuć, że lato już minęło. Choć, gdy spojrzymy na to, co proponuje Kazar, Lasocki czy Gino Rossi, można odnieść wrażenie, że lato wciąż trwa i ma się dobrze. Sprawdzamy, co obecnie znajduje się w magazynach powyższych marek i na jakie buty warto zwrócić uwagę.

Buty Gino Rossi – botki na jesień

Również Gino Rossi nie schował wszystkich „letnich” par obuwia do szafy. Jednak, jak powyżej, zawężamy pojęcie „buty Gino Rossi” to botków. Tutaj czeka cię prawdziwy szok, bowiem Gino Rossi podszedł do zadania naprawdę poważnie. Podobnie jak w przypadku botków Kazar, również poruszaliśmy się w obrębie jednej strony internetowej i… nie mogliśmy się doliczyć, jak duży jest asortyment botków Gino Rossi. 400 par, 500? Bardzo możliwe. Botki Gino Rossi to nie tylko niekończący się wybór, ale i szerokie spektrum możliwości. O ile Kazar stawia przede wszystkim na elegancję, o tyle Gino Rossi uderza również w nieco bardziej „luzackie” tony. Te botki wyróżnia nie tylko większa różnorodność wzorów i budowy buta, ale i kolory. Chcesz zwracać uwagę jesienią? Białe botki Gino Rossi będą idealnym wyborem.

Buty Kazar na jesień 2018

Jako pierwsze bierzemy pod lupę buty Kazar. Przeglądając sieć w poszukiwaniu ich obuwia, znajdziemy praktycznie wszystkie jego rodzaje. Jesień nie stoi na przeszkodzie, by kupić klapki, sandały, baleriny czy czółenka. Zostawmy jednak na boku lekkie obuwie i skupmy się na tym, co oferuje nam Kazar tej jesieni. Z pewnością powinnaś zwrócić szczególną uwagę na botki Kazar. Tylko w jednym sklepie internetowym znaleźliśmy ponad 150 par różnych botków! Szczegółowy opis ich wszystkich jest oczywiście niemożliwy, dlatego skupimy się na ogólnikach. Wszystkie botki Kazar zdecydowanie różnią się od siebie – różnice możesz porównać na https://lamoda.pl/katalog/buty/kazar-m . Choć wybór jest naprawdę spory, ciężko znaleźć dwie bardzo podobne pary. Jedyne co je wszystkie łączy, to kolor. Czerń to dominująca barwa każdej jesieni w każdej stylizacji. Nie znajdziesz zbyt wielu par botków Kazar w innym kolorze, jednak jeżeli ci to nie przeszkadza, z pewnością spędzisz długie godziny na zastanawianiu się, które z nich wybrać.

Buty Lasocki – stonowany styl botków

Lasocki nie zaszalał w taki sposób, jak Gino Rossi, jednak on również ma bardzo dużą ofertę butów. Botki Lasocki to ponad 170 stonowanych par butów w klasycznych jesiennych kolorach. Jeżeli szukasz dobrze znanych motywów, buty Lasocki z pewnością mile cię zaskoczą, ponieważ ta polska marka postawiła tej jesieni na to, co znane i lubiane.

Przeczytaj także