Shadow

4 sposoby na znalezienie partnera

sposoby na znalezienie partnera

Samotność dokucza wielu osobom i niestety statystyka ta wciąż rośnie. Związane jest to głównie z szybkim tempem życia, pogonią za dobrą pracą, kolejnym awansem i zarabianiem pieniędzy. Często tak się w tym zatracamy, że zapominamy o sobie, o przyjaciołach, znajomych i powoli zatracamy się w tej samotności. Gdy spostrzegamy, że wszyscy znajomi mają już swoje rodziny i właściwie tylko my z najbliższego otoczenia pozostaliśmy sami, to zaczyna się stres i pewna nerwowość w poszukiwaniu partnera.

Gdy szukamy na siłę i z przymusu rzucamy się w kolejne związki, to najczęściej nie przynosi to niczego dobrego. W rezultacie jesteśmy rozżaleni, smutni i wciąż bardzo samotni. Co zatem zrobić, jak postępować i gdzie znaleźć tego wymarzonego partnera na całe życie?

Po pierwsze nie zamykaj się w domu. Wychodź na imprezy, daj się zapraszać, sam organizuj spotkania u siebie w domu i w miejscach publicznych. Co też niezwykle istotne, ni obracaj się tylko w jednej i zamkniętej grupie osób, tylko zapraszajcie znajomych znajomych, tak, aby poznawać coraz więcej nowych ludzi?

Po drugie dbaj o siebie. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Zatem nawet będąc w domu zakładaj schludne i czyste ubrania. Oczywiście niewskazane jest chodzenie przez cały dzień w makijażu i pełnym rynsztunku, jednak kolorowy t-shirt, umyte i uczesane włosy nie powinny robić większego kłopotu.

Po trzecie wychodź w różne miejsca, nie tylko na imprezy do klubu osiedlowego. Dobrą odmianą może być wycieczka rowerowa, zwiedzanie miasta czy długi spacer po rynku. Jeżeli znajomi nie mają czasu, to zapisz się do osiedlowej siłownie, wyjdź na basen czy do muzeum. Są to miejsca gdzie śmiało można wyjść samemu i co niezwykle istotne, tam też można spotkać samotne osoby. Są to, więc idealne miejsca do nawiązywania nowych kontaktów i znajomości.

Po czwarte bądź aktywny również w Internecie, jednak o wiele mniej niż w realu. Absolutnie nie wolno zamykać się w domu, nigdzie nie wychodzić i nawiązywać znajomości wirtualne. Oczywiście warto zalogować na portalach społecznościowych czy randkowych, jednak koniecznie trzeba takie znajomości przenosić w świat realny. Tylko w ten sposób możemy naprawdę poznać człowieka i przekonać się, że chcemy z tym kimś się zadawać. Bądźmy też bardzo ostrożni w nawiązywaniu takich znajomości i na spotkania w realu zawsze umawiajmy się w miejscach publicznych, razem z innymi znajomymi. Absolutnie nie podawajmy swoich dokładnych danych, adresów i telefonów. Dopiero, gdy dobrze poznamy daną osobę w rzeczywistym świecie, poznamy jej znajomych i przyjaciół, to wówczas możemy stwierdzić, że taką osobę znamy.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *