Shadow

Tostery KitchenAid – autorzy najlepszych tostów pod słońcem

Idealnie przypieczone, chrupiące tosty są dla wielu osób nieodłącznym elementem śniadania. Smakują pysznie zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko. Idealnie komponują się z kubkiem gorącej kawy, herbaty lub kakao.

Tostery KitchenAid pozwalają na stworzenie tostów różnej wielkości na wiele sposobów. Te nowoczesne, niezawodne urządzenia kuchenne zachwycają nie tylko funkcjonalnością ale też estetycznym wyglądem. Dostępne są w różnych kształtach, rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Co sprawia, że tostery tej marki są jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów?

Tost tostowi nierówny

Producenci tosterów KitchenAid są świadomi tego, że ich klienci mają różne preferencje co do stopnia wypieczenia grzanki. Dlatego ich urządzenia są w stanie przygotować chleb nawet na 7 różnych sposobów – od pieczywa lekko podgrzanego, do kromki przypieczonej na kolor ciemnobrązowy.

Kieszonki tostera występują w różnych wielkościach. Można dzięki temu przypiekać w nim nie tylko pieczywo tostowe ale też kromki innych rodzajów chleba, a nawet bułki. Bardzo praktyczna jest również funkcja opiekania pieczywa mrożonego. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, a w sposób szczególny przydaje się podczas porannego pośpiechu.

Nowoczesne technologie opiekania chleba

Tostery KitchenAid wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wyposażone zostały w automatyczne czujniki, regulatory czasowe i LEDowe kontrolki. Umożliwia to lepszą kontrolę nad sposobem przygotowania grzanek. Specjalny sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu pracy tostera.

Funkcja podtrzymywania temperatury sprawia, że tost pozostaje ciepły na dłużej. Nie trzeba z uwagą wyczekiwać momentu, w którym toster zakończy pracę. Można w tym czasie spokojnie zająć się innymi czynnościami wiedząc, że urządzenie zadba o idealną temperaturę chleba.

Tostery z modnym i praktycznym designem

Tostery KitchenAid są niewątpliwie wartymi wyeksponowania sprzętami AGD. Ich lśniąca powłoka dodaje wystrojowi kuchni elegancji i nowoczesności, a starannie wykonane detale urzekają swoją prostotą i estetyką. Różnorodna wielkość i wybór pięknych kolorów pozwala na dopasowanie urządzenia do każdego wnętrza. W tosterach KitchenAid znajduje się schowek na przewód zasilający oraz praktyczna tacka na okruchy pozwalająca na łatwe oczyszczanie urządzenia.

Jakość tosterów KitchenAid zachwyci każdego wielbiciela grzanek. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom przygotowanie tostów staje się czystą przyjemnością. Smak chleba opiekanego w tosterach KitchenAid mówi sam za siebie!

Przeczytaj także