Shadow

Poczuj smak wakacji z limitowaną edycją Grześki Gofree!

Słoneczne, gorące dni wakacji to okres, na który wszyscy czekamy z niecierpliwością.

Niezależnie od tego, czy planujemy spędzić lato spacerując po górach, bawiąc się na festiwalach, czy po prostu wylegując się na balkonie z książką, warto mieć przy sobie słodką przekąskę, która wywoła jeszcze większy uśmiech na twarzy. Z tego względu marka Grześki przygotowała na tę okazję dwa limitowane smaki wafelków, idealne na letnie upały.

Limitowana edycja Grześki na wakacje to dwa nowe, wyjątkowe warianty smakowe: Grześki Gofree Kakao i Czekolada oraz Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca. Pierwszy z nich to lekka formuła z charakterystycznym dla marki kakaowym kremem i dodatkowym czekoladowym musem w środku. Całość otulona została ciemnym wafelkiem, w dostosowanej do cieplejszych dni wersji bez czekolady. Druga propozycja to niecodzienne zestawienie jasnego wafelka z kultowym smakiem Oranżady Hellena, ukrytym w kremie ze strzelającym nadzieniem. 

Dla każdego coś dobrego! 

Nowe Grześki Gofree to prawdziwa uczta smaków dla młodszych i starszych miłośników słodkości. Lekki wafelek z kakaowo-czekoladowym nadzieniem jest idealną opcją dla aktywnych – można go zabrać na pieszą wędrówkę, spacer lub rower i schrupać na świeżym powietrzu. Nie trzeba martwić się, że się roztopi, ponieważ specjalna wersja bez czekolady została stworzona z myślą nawet o największych upałach. Natomiast Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca będzie świetną przekąską dla wszystkich, którzy lubią być zaskakiwani. Połączenie smaków oryginalnej Oranżady Hellena z chrupiącym wafelkiem, urozmaicone o strzelający krem, ucieszy fanów marki w każdym wieku, bo przecież każdy ma swoje grzeszki…

Grześki Gofree Oranżada Hellena Strzelająca oraz Grześki Gofree Kakao i Czekolada są w sprzedaży od 20 maja br. w cenie detalicznej ok. 1,59 zł/szt. W portfolio dostępne są także Grześki Mega Kakaowe, Grześki Gofree Wanilia – Czekolada, Grześki Gofree Czekolada z orzechami, a także Grześki Dziel na 6 w wersji pojedynczej oraz w rodzinnym multipaku, które również świetnie sprawdzą się w czasie gorących, wakacyjnych dni.

Więcej na https://grzeski.pl/

Przeczytaj także