Shadow

Najlepszy prezent na Chrzciny lub Pierwszą Komunię Świętą

Chrzest Święty Dziecka lub Pierwsza Komunia to uroczystości duchowe. Wybrany przez nas prezent powinien odnosić się do tego wydarzenia. Świetnym wyborem są medaliki, w połączeniu ze złotym łańcuszkiem stają się rewelacyjnym dodatkiem do ubioru, gdy obdarowana osoba stanie się dorosłą. Wybór złotego medalika z naszyjnikiem na prezent cieszy się w Polsce wielkim uznaniem i traktowane jest niemal jak tradycja. Warto znaleźć taki upominek, który ucieszy rodziców, a potem dziecko w dorosłym życiu.

Złota biżuteria na Pierwszą Komunię

To zarazem popularna i niezwykle elegancka Pamiątka Pierwszej Komunii. Wybierając medalik, możemy być pewni, że nie zostanie on rzucany w kąt i zapomniany. W sklepach dostępny jest szereg zawieszek religijnych w różnych kształtach. Biżuteria upamiętniająca tę chwilę jest prezentem nie tylko dla dziewczynek. Nowoczesne medaliki przedstawiają aniołki, Matkę Boską Fatimską oraz podobizny świętych. Z łatwością można znaleźć pasujące do nich łańcuszki. Nic dziwnego, że od kilkudziesięciu lat dzieci dostają biżuterię na Chrzest Święty i Pierwszą Komunię. Co roku wychodzą nowe wzory i modele złotej biżuterii, a ten kruszec nigdy nie wychodzi z mody. Chrzest Święty czy Pierwsza Komunia to wydarzenia religijne, a złoty medalik to symbol i świadectwo wiary. Co więcej, taką biżuterię można w pełni spersonalizować. Wystarczy zamówić zestaw składający się z medalika i łańcuszka, a na blaszce lub zawieszce umieścić grawer. Może być to imię obdarowywanego, data Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii. Najważniejsze, aby było to coś, co za kilkanaście lat wywoła miłe wspomnienia związane z tą uroczystością. Medaliki wręcza się w ozdobnym pudełeczku, najczęściej z dołączonym już łańcuszkiem.

Złoty medalik – pamiątka na całe życie

Medaliki, takie jak https://www.viadem.pl/pol_m_BIZUTERIA_Medaliki-krzyzyki-411.html ofiaruje się nie tylko dziewczynkom. Chłopcy zazwyczaj otrzymują zawieszki w kształcie krzyżyka lub z podobizną świętego. Dla dzieci stanowią one pamiątkę na całe życie. Warto zwracać uwagę na jakość biżuterii. Musi być ona najwyższej jakości, aby nawet po kilkunastu latach nie uległa zniszczeniu. Medaliki muszą być niezwykle wytrzymałe, lekkie i pasujące do każdego typu łańcuszka. Warto wybrać mniejsze, których długość nie przekracza 3 cm, dziecko w wieku 8 lat powinno go bez przeszkód nosić. Co więcej, tego typu biżuteria to bez wątpienia wyrażenie swoich poglądów. Dorośli równie często po nią sięgają. Zazwyczaj noszą je na co dzień, traktując jako ozdobną biżuterię. Dla wielu jednak to nie tylko dodatek, ale pamiątka, z którą nigdy się nie rozstają.

Przeczytaj także