Shadow

Idealne łóżko do sypialni – czy takie istnieje?

Wybór mebli do mieszkania to duża przyjemność. Jednak dostępna ilość produktów i rozwiązań na rynku meblarskim może doprowadzić do zawrotu głowy! Jakiś czas temu pomagałam znaleźć idealne łóżko do sypialni mojej przyjaciółce. Udało się nam to dzięki https://www.edinos.pl/  , dopiero tam znalazłyśmy łóżko, które spełniało wszystkie potrzeby. Ale za nim się na nie zdecydowałyśmy to wiele pytań pojawiło się naszych głowach.

Drewniane, a może metalowe łóżko?  

Kiedyś wybór był prosty, większość mebli była drewniana. Często nawet dostępny był jeden model, a każdy był szczęśliwy, że w ogóle mógł pozwolić sobie na łóżko w domu. Dzisiaj standardy się zmieniły, a łóżko do spania to podstawa w każdej sypialni. W tym momencie na rynku dostępne są różne materiały. Bardzo często pojawiają się łóżka metalowe oraz z tworzyw sztucznych. Mojej przyjaciółce zależało jednak, by jej łóżko było drewniane. Metalowe ramy łóżek kojarzą się jej z pryczami wojskowymi, więc odpadły na samym początku. Zanim wybrałyśmy odpowiednie łóżko, to musiałyśmy wziąć też pod uwagę, że mąż przyjaciółki jest alergikiem. A więc podczas przeglądania różnych ofert z ramami łóżek, ważne było dla nas to, by rama i materiał pozwalały na szybkie sprzątanie.  Po przeczytaniu wielu artykułów i wpisów na blogach, po raz kolejny drewno okazało się najlepszym wyborem.

Naturalne materiały w sypialni!

Drewno to surowiec w pełni naturalny. Dodatkowo jest trwałym i bezpiecznym materiałem, także dla alergików. Większość drewnianych ram jest prosta i klasyczna, więc wpasuje się w każde wnętrze. Wizja w naszych głowach się już pojawiła, ale teraz musiałyśmy znaleźć idealny model w sklepie! Ofert jest multum, a nie wszystkie sklepy sprzedają dobre jakościowo rzeczy, a jednak łóżko to zakup na lata! Pośród wielu sklepów, największe zaufanie wzbudził w nas Edinos. Świetne opinie i wielu zadowolonych klientów. Wybór padł na ten model: https://www.edinos.pl/lozko-drewniane-marsel-120×200-szare . I był to najlepszy wybór! Paczka z łóżkiem dotarła ekspresowo, a wszystko było zapakowane w taki sposób, że nie było możliwości, aby coś zniszczyło się po drodze! Instrukcja dołączona do łóżka była przejrzysta i jego złożenie nie zajęło dużo czasu. Przyjaciółka dokupiła też materac, więc miała od razu łóżko, które można było przetestować. Rama jest bardzo solidna i wytrzyma duże obciążenie, a więc dwie osoby bez problemu mogą tam spać! Moim zdaniem to łóżko to był strzał w 10! W dodatku delikatny szary kolor wpasował się w zimną tonację jej sypialni, a takiego uśmiechu i szczęścia na jej twarzy dawno już nie widziałam. 

Przeczytaj także