Shadow

Hydrafacial – oczyszczanie, nawilżanie i odmładzanie!

Hydradermabrazja to zabieg, który pomaga odmłodzić skórę oraz zredukować przebarwienia cery. Jest bezpieczny, bo odbywa się w nieinwazyjny sposób, a efekty utrzymują się przez bardzo długi czas. Dla kogo Hydrafacial to odpowiednie rozwiązanie?

Hydrafacial – co to takiego?

Zabieg hydradermabrazji jest nazywany także hydropeelingiem próżniowym, ponieważ prowadzi do mechanicznego złuszczenia naskórka i dogłębnego oczyszczenia skóry. To nowoczesna metoda, łącząca w sobie ssanie próżniowe oraz mikrodermabrazję bezkryształową, dzięki czemu rezultaty są jeszcze lepsze, a po zakończonej kuracji nie trzeba spędzać wielu tygodni na rekonwalescencji.

Hydrafacial chodzi nie tylko o same oczyszczenie cery, ale też o nałożenie specjalnie dobranych substancji aktywnych – dzięki złuszczeniu naskórka są one znacznie lepiej absorbowane i mają szansę dotrzeć do tych najgłębszych warstw skóry. Aplikowane substancje mają działanie nawilżające, oczyszczające, przeciwutleniające i przeciwzapalne, co skutkuje dużą poprawą kondycji cery oraz usunięciem takich problemów jak trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, odwodnienie. Zabieg powinno się powtórzyć trzy, cztery razy, ale w odstępach co najmniej dwóch tygodni, w przeciwnym razie może dojść do silnego podrażnienia skóry.

Kto może mieć wykonany zabieg Hydrafacial?

Beauty Address zabiegi Hydrafacial przeprowadzane są wyłącznie po uprzedniej konsultacji medycznej.  Podczas wizyty u specjalisty oceniany jest stan skóry, stan zdrowia pacjenta, ewentualne przeciwwskazania, co pozwala ustalić, jaki konkretnie zabieg da najlepsze rezultaty i nie spowoduje niepożądanych efektów ubocznych. Po zakończonym zabiegu pacjent ponownie trafia do specjalisty, który ocenia osiągnięte efekty i ustala termin kolejnej sesji, jeśli będzie ona potrzebna.

Czy Hydrafacial to bolesny zabieg?

Podczas Hydrafacial nie odczuwa się praktycznie żadnego dyskomfortu i jest to bezbolesna metoda także przy wrażliwej, delikatnej cerze. Po zakończonym zabiegu zwykle nie widać żadnych śladów i jedynie w niektórych przypadkach pojawiają się małe zaczerwienienia oraz podrażnienia, które jednak szybko ustępują. Zabieg trwa krótko, około godziny, i używa się do niego jednorazowych końcówek, co eliminuje ryzyko zakażenia.

Przeczytaj także