Shadow

Jak odwieźć pasażera na Lotnisko w Krakowie?

Chcesz odwieźć przyjaciela na lotnisko w Krakowie, którego czeka długi lot i zabrał ze sobą spory bagaż? Twoja żona wyjeżdża w podróż służbową i chciałbyś się z nią pożegnać na lotnisku? W wyżej wymienionych i wielu podobnych przypadkach możesz zaoferować swojemu pasażerowi podwózkę na lotnisko bez obaw, że nie będziesz miał gdzie zaparkować. Parking przy lotnisku w Krakowie oferuje dwa rodzaje postojów: krótko- i długoterminowe. Możesz również skorzystać z prywatnych parkingów znajdujących się w niedużej odległości od lotniska w Balicach.

Parking kiss&fly – lotnisko Kraków

Strefa kiss&fly przy lotnisku w Krakowie to miejsce krótkiego postoju. Możemy się tutaj zatrzymać, wyjąc bagaże z samochodu i pożegnać się z pasażerem. Czas gra tutaj istotną rolę. Za postój do 10 minut nic nie zapłacimy. Warto więc proces ten maksymalnie skrócić. Za każde następne 10 minut postoju zapłacimy już 10 zł.

Parkingi wielopoziomowe i terenowe przy lotnisku Balice

Jeśli jednak chcemy żegnać się z pasażerem nieco dłużej i pragniemy pomóc mu przenieść bagaż, możemy skorzystać z parkingów długoterminowych P1, P2 i P3. Za godzinę postoju i każdą następną zapłacimy od 9 zł (P2/P3) do 10 zł (P1). Parkingi te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie terminalu lotniczego.

Tanie parkingi prywatne przy lotnisku Balice

Dobrą alternatywą dla wyżej wymienionych opcji są tanie parkingi w Balicach. Znajdują się w całkiem niedużej odległości od portu lotniczego. Możesz pozostawić tutaj swój pojazd na cały dzień za cenę 10/20 zł. Wystarczy sprawdzić Balice parking. Dzięki temu masz możliwość spokojnie i bez nerwowego spoglądania na zegarek odprowadzić bliską Ci osobę na lotnisko i bez pośpiechu się z nią pożegnać.

W przypadku sporego bagażu warto skorzystać z usługi dowozu pod drzwi terminala lotniska, którą oferują niemal wszyscy operatorzy parkingów w Balicach. Wówczas drogę z parkingu na lotnisko odbędziecie w wygodnym, klimatyzowanym busie. Co ważne, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu. Parkingi przy lotnisku w Krakowie dysponują całym szeregiem odpowiednich zabezpieczeń, z monitoringiem włącznie.

Sprawdź także: http://przewodnik.noclegownia.pl/artykul/pierwszy-lot-samolotem-sprawdz-jak-sie-przygotowac-2658.html

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *