Shadow

Wysokie kozaki – do czego pasują?

Wysokie kozaki, które sięgają prawie uda to must have jesienno- zimowego sezonu. Pojawiły się zasadniczo już w poprzednim roku i jak widać na pokazach znanych projektantów jak i również w wielu sieciówkach, wciąż są na topie i z chęcią je nosimy. Zastanówmy się zatem wspólnie nad tym do czego takie kozaki za kolano pasują i czy każdy może sobie na nie pozwolić?

I tutaj niestety rozczarowanie, gdyż tego typu obuwie dobrze wygląda jedynie na długich i zgrabnych nogach. Fantastycznie więc będą w nich wyglądać młode, wysokie i szczupłe dziewczyny, które lubią bawić się modą.

Modele kozaków za kolano są dostępne zarówno na płaskiej, klasycznej podeszwie jak i na szpilce. I od tego będzie zależeć charakter naszej stylizacji i to na jaką okazje je ubierzemy. Oczywiście te płaskie są mniej eleganckie i bardzie pasują na co dzień, na uczelnię czy do pracy. Wystarczy je zestawić z krótką, bawełnianą sukienką lub też spódniczką i mamy modny i wygodny look.

Wysokie kozaki na szpilce są niezwykle eleganckie i śmiało można je założyć nawet do wieczorowej kreacji. Idealnie współgrają głównie z sukienkami mini, jednak ciekawie będą również się prezentować przy długiej, dopasowanej sukni, która będzie miała wysokie rozcięcia. Do takiego stroju najlepiej sprawdzą się modele zamszowe, które idealnie dopasują się do ciała i nie będą przeszkadzać ani odznaczać się pod ubraniem.

Tego typu obuwie znajdziemy zarówno u znanych projektantów jak i w popularnych sieciówkach. Każdy więc bez problemu znajdzie model idealny do swoich potrzeb a także adekwatny do zasobu swojego portfela.

Wiemy już, że kozaki za kolano są znów modne w tym sezonie, warto więc jeszcze wspomnieć o kolorze owych butów. Choć projektanci proponują całą niemal gamę kolorystyczną, to jednak polecamy przy tak ekstrawaganckich modelach na prostotę. Czyli inwestujemy w klasyczną czerń, brązy, szarości i beże.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *