Shadow

Wyjątkowy prezent dla chłopaka na Gwiazdkę

141700142735211400

Wraz z nadejściem grudnia zaczyna się gorączkowe poszukiwanie prezentów dla bliskich. Czy któraś z Was pomyślała o prezentach wcześniej? Pewnie nie. Praca albo szkoła, dom, codzienne obowiązki…. Życie w ciągłym biegu nie sprzyja myśleniu o innych a już na pewno nie służy kreatywności przy wybieraniu prezentów dla nich. Zamiast biegać po galeriach handlowych na dwa dni przed świętami Bożego Narodzenia w poszukiwaniu prezentu dla ukochanego, usiądź wygodnie w fotelu i sprawdź, jak możesz uszczęśliwić swojego chłopaka w te Święta.

Dla dużych chłopców

Mówi się, że mężczyźni są jak małe dzieci – lubią zabawki: samochody, motory, pistolety… Możesz być pewna, że Twój ukochany, choć może na na karku 20, 25, albo 30 lat, chętnie pobawiłby się zestawem klocków lego, żołnierzykami, resorakami, albo kolejką. Nie oznacza to wcale, że w poszukiwaniu idealnego prezentu dla chłopaka na Gwiazdę swoje kroki powinnaś skierować do sklepu z zabawkami. Spraw mu po prostu taki prezent, dzięki któremu będzie mógł spełnić swoje chłopięce marzenia. Bez problemu znajdziesz taki w internecie. Serwisów oferujących wyjątkowe prezenty dla “dużych chłopców” bowiem nie brakuje. Poniżej kilka przykładowych prezentów, jakie w takich serwisach można znaleźć.

Dla fanów strzelania i survivalu

Nawet nie wiesz, ilu mężczyzn marzy o tym, aby zasiąść za sterami wojskowego pojazdu, postrzelać, albo sprawdzić swoje możliwości w trudnych warunkach. Jeśli wiesz, że takie wyzwania pociągają Twojego mężczyznę możesz zafundować mu na przykład przejażdżkę czołgiem, quadem, offroad, czy wyprawę survivalową. Postrzelać z kolei będzie mógł, jeśli wybierzesz dla niego pobyt na profesjonalnej strzelnicy, paintball tradycyjny albo laserowy, czy udział w grze taktycznej z ASG. Możesz także sprawić, że chociaż na chwilę stanie się “prawdziwym rewolwerowcem”. Myślisz, że nie chciałby mieć możliwości oddania kilkudziesięciu strzałów z rewolweru 5,6 albo 9 mm? Jeśli podejrzewasz, że “zabawa” w żołnierza, policjanta czy survival to coś, co niekoniecznie sprawi radość Twojemu mężczyźnie, może znajdziesz dla niego coś w grupie prezentów motoryzacyjnych.

Jak Senna, Vettel czy Schumacher

Prezent związany z motoryzacją to zawsze strzał w dziesiątkę. Który mężczyzna nie marzy bowiem o tym, aby rozpędzić się na szosie do ponad 250 km/h albo wejść w zakręt driftując? Jeśli Twój chłopak należy do fanów dwóch albo czterech kółek świetnym prezentem dla niego będzie możliwość jazdy po profesjonalnym torze bolidem, albo samochodem marki  Ferrari, BMW czy Lamborghini. Możesz też wykupić dla niego kilka lekcji w szkole driftu. W ten sposób zapewnisz mu coś, czego nie będzie miał okazji doświadczyć nigdzie indziej. Entuzjaście dwóch kółek z kolei radość sprawisz fundując mu na przykład przejażdżkę Harleyem, szczególnie że na pamiątkę będzie mógł dostać film, na którym zostaną uwiecznione jego “popisy na szosie”. Jeśli nie Harley-Davidson to może Motocross. Ty najlepiej wiesz, co sprawi większą frajdę Twojemu ukochanemu.

Łyk nie tylko adrenaliny

A co z tymi, dla których przyziemne atrakcje to za mało? Zawsze możesz zafundować swojemu chłopakowi taki prezent, który skutecznie podniesie mu poziom adrenaliny. Dreszczyk emocji, a może nawet lekki strach pozwolą poczuć takie prezenty jak: skok ze spadochronem, lot motolotnią czy swobodny spadek z dużej wysokości. A jeśli nie łyk adrenaliny to może po prostu łyk dobrego whisky. Jeśli tylko Twój ukochany lubi dobre trunki, prezent w postaci degustacji kilku rodzajów whisky powinien przypaść mu do gustu.
Te i inne prezenty, które z pewnością sprawią radość Twojemu chłopakowi w te święta znajdziesz m.in. stronie wyjatkowyprezent.pl. Spraw by te święta były dla niego wyjątkowe.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *